Kingston HyperX Cloud Core Cızırtı Sorunu

Batuhan A.

Megapat
Makaleler
26
Yer
İstanbul
Başlıkta da belirtildiği gibi yeni kulaklık aldım fakat birkaç sorunla karşılaşıyorum. Discord'da karşı tarafın sesi parazitleniyor gibi takılıyor ve 2-3 saniye bir şey duyamıyorum. Ardından ses gelmeye devam ediyor. Boş dururken bilgisayar sesi gibi bir arka plan sesi geliyor kulaklıktan, yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta da belirtildiği gibi yeni kulaklık aldım fakat birkaç sorunla karşılaşıyorum. Discord'da karşı tarafın sesi parazitleniyor gibi takılıyor ve 2-3 saniye bir şey duyamıyorum. Ardından ses gelmeye devam ediyor. Boş dururken bilgisayar sesi gibi bir arka plan sesi geliyor kulaklıktan, yardımcı olursanız sevinirim.
Bende cloud core kullanıyorum. Razer surround kullanırken boştayken küçük sesler geliyordu. Tavsiyem ses ayarlarıyla oynayan bir program varsa ondan olabilir o programı kapatıp deneyin umarım düzelir.

Hocam realtek yüklüydü silip yeniden yükliyim dedim, realteki kaldırınca sesler komple gitti sadece cızırtı geliyor son ses bir şey açınca.

Yardım edebilecek yok mu? @Recep Baltaş
Kardeşim niye Realtek' i sildin, o ses sürücüsü ben ek bir program kastettim. Geri yükle düzelir tahminimce.

Sorun çözüldü mü acaba sizde.

Geri
Yukarı