Kingston HyperX Cloud Stinger vs Kingston HyperX Cloud Core

frederik

Hectopat
Daha fazla  
KINGSTON HyperX Cloud Core - Headset Stinger

Kingston HyperX Cloud Core Siyah Kulaküstü Kulaklık Fiyatı

İki kulaklık arasında 30 lira gibi bir fiyat farkı var. Sizce o 30 liralık fiyat farkına değer mi? Mümkün olduğunca fiyatı düşürmem gerek. Benim için mikrofon çok önemli. Bu iki model beni mikrofon konusunda üzer mi? Hangisinin mikrofonu sizce daha iyi? Stinger diğer modele göre daha sağlam duruyor. Sizce öyle midir? CS GO oyununda bu iki kulaklıkla da rahatça ses kasabilir miyim? Teşekkürler.

2 kulaklıkta başarılı şuan Stinger kullanmaktayım. Mikrofon kalitesi süper her ikisi içinde konuşuyorum. Benim aldığım zaman fiyat farkı fazlaydı . Şuan olsa ama Core alırım. Stinger modeline kötü demiyorum ama Core ondan daha iyi. Tabiki tercih meselesi bende Stinger modeli ile CS:GO'da rahatlıkla ses kasabiliyorum. Sonuç olarak ikiside üzmez.

2 kulaklıkta başarılı şuan Stinger kullanmaktayım. Mikrofon kalitesi süper her ikisi içinde konuşuyorum. Benim aldığım zaman fiyat farkı fazlaydı . Şuan olsa ama Core alırım. Stinger modeline kötü demiyorum ama Core ondan daha iyi. Tabiki tercih meselesi bende Stinger modeli ile CS:GO'da rahatlıkla ses kasabiliyorum. Sonuç olarak ikiside üzmez.
Mediamarkt da 189 liraya düşmüş stinger yarın hemen siparişi veriyorum :D

Neden bu kadar ucuz?

Bunlar her sitede olacak şeyler. Bence de Zoccoshop güvenilirdir çünkü baya kişilere sponsor olmuşlar. Ayrıca internet kafeleri mevcut.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı