Kingston Hyperx Cloud Core İncelemesi

Selamlar herkese. Dün aldığım kulaklığın inceleme videosunu çektim. Henüz çok fazla kullanmamakla beraber şu an için memnun olduğumu söyleyebilirim. Çok rahat bu bir gerçek.
Olumlu özellikleri: rahat, fps oyunlarda ses kasmak için oldukça ideal, kulakları tam olarak içine alıyor.
Olumsuz özellikleri: bu modelde kablo ya da kulaklık üzerinde ses açma kapatmak için switch yok, taşıma çantası yok. Cloud 1 modelinde ise içerik olarak fazlası var.:) Buyrun inceleme videosuna:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de aldım bundan kulaklarımı öyle acıtıyor ki kullanamıyorum. Belki biraz rahatlar diye koltuğun kenarına takılı halde tutuyorum fakat hala düzelme yok.
Bir tavsiyeniz var mı?

Selamlar herkese. Dün aldığım kulaklığın inceleme videosunu çektim. Henüz çok fazla kullanmamakla beraber şu an için memnun olduğumu söyleyebilirim. Çok rahat bu bir gerçek.
Olumlu özellikleri: rahat, fps oyunlarda ses kasmak için oldukça ideal, kulakları tam olarak içine alıyor.
Olumsuz özellikleri: bu modelde kablo ya da kulaklık üzerinde ses açma kapatmak için switch yok, taşıma çantası yok. Cloud 1 modelinde ise içerik olarak fazlası var.:) Buyrun inceleme videosuna:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hyperx Cloud ile Core arsındaki fark zaten kutu içeriğidir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı