Kingston HyperX Cloud II vs Cooler Master MH750

O kulaklıklar arasından Cloud 2'yi beğenmeniz normal. Onları normal şartlarda da pek önermiyoruz zaten. MH 750, Cloud 2'ye ve saydığınız diğer modellere göre daha başarılı bir kulaklıktır.
Maalesef bu zamana kadar CM ekipmanları kullanmadım. Turnuvalarda da adını duymadım sanırım turnuvalarda pek fazla sponsorluk işlerine bulaşmıyorlar. Sanırım uzun bir sürede kullanmayacağım.

Bende bu iki kulaklık arasında kalmıştım. Arkadaşların önerileriyle mh750 aldım ve hiç memnun kalmadım açıkcası. Ortalama bir kulaklık ayrıca benim kulaklığımda tıslama sesi var müzik, video falan açınca başlıyor kapattıktan 5-10 saniye sonra duruyor. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Cloud2 yi hiç kullanmadım lakin Cloud2 yerine bu kulaklığı öneriyorsa arkadaşlar cloud2 yi düşünemiyorum bile! Eğer kulaklığı rekabetçi oyunlarda kullanacaksanız mh750 o kulaklık değil..Patlamalı, çatlamalı single player oyunlarda kullanacaksanız alabilirsiniz..

Bende bu iki kulaklık arasında kalmıştım. Arkadaşların önerileriyle mh750 aldım ve hiç memnun kalmadım açıkcası. Ortalama bir kulaklık ayrıca benim kulaklığımda tıslama sesi var müzik, video falan açınca başlıyor kapattıktan 5-10 saniye sonra duruyor. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Cloud2 yi hiç kullanmadım lakin Cloud2 yerine bu kulaklığı öneriyorsa arkadaşlar cloud2 yi düşünemiyorum bile! Eğer kulaklığı rekabetçi oyunlarda kullanacaksanız mh750 o kulaklık değil..Patlamalı, çatlamalı single player oyunlarda kullanacaksanız alabilirsiniz..

Realtek HD Audio Programı yüklü ise onu kaldır. Bir de öyle dene.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı