Kingston KC3000 ile MSI B450M-A Pro Max uyumlu mu?

Daxtie

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba.
Şu an halihazırda arkadaşımın vermiş olduğu 120 GB SSD var. Hala çalışıyor bir sorun yok ama HDD'ye oyun yüklemek istemiyorum hele ki Forza Horizon 4 vs. Sadece Dota 2 yüklü mevcut SSD'de.1 TB'de HDD mevcut.

Şu SSD'yi almayı düşünüyorum ama almadan önce kafama bazı şeyler takıldı ve bu yüzden buradayım :D.

1-) MSI B450M-A Pro Max B450 AM4 AMD Ryzen DDR4 4133MHz(O.C.) M.2 USB3.2 Anakart'ım var yazdığına göre takılabilir bir yeri var diye düşünüyorum ama açıkçası ben bulamadım. Gösterebilecek biri var mıdır acaba?
2-) Daha iyi bir SSD önerecek varsa onun da fikirlerine açığım yazabilir. 500 GB / 1 TB arası bir şey arıyorum. Sorunsuz çalışsın yeterli.

Hocam görsel olarak gösterme şansınız var mıdır acaba?

Ekran kartını çıkarın 3 tane vida yeri var zaten üstünde şu an telefonda olduğum için gösteremiyorum ama var yani ekran kartı girişinin hemen üstünde.

Hocam görsel olarak gösterme şansınız var mıdır acaba?

Herkese merhaba.
Şu an halihazırda arkadaşımın vermiş olduğu 120 GB SSD var. Hala çalışıyor bir sorun yok ama HDD'ye oyun yüklemek istemiyorum hele ki Forza Horizon 4 vs. Sadece DotA 2 yüklü mevcut SSD'de. 1 TB'de HDD mevcut.

Şu SSD'yi almayı düşünüyorum ama almadan önce kafama bazı şeyler takıldı ve bu yüzden buradayım :D.

1-) MSI B450M-A Pro Max B450 AM4 AMD Ryzen DDR4 4133MHz(O.C.) M.2 USB3.2 Anakart'ım var yazdığına göre takılabilir bir yeri var diye düşünüyorum ama açıkçası ben bulamadım. Gösterebilecek biri var mıdır acaba?
2-) Daha iyi bir SSD önerecek varsa onun da fikirlerine açığım yazabilir. 500 GB / 1 TB arası bir şey arıyorum. Sorunsuz çalışsın yeterli.

Daha ucuza bulabilirsin bu SSD'yi bu fiyat fazla geldi bana

Dosya Ekleri

• IMG_20230828_163140.jpg
    IMG_20230828_163140.jpg
    67,9 KB · Görüntüleme: 15
Herkese merhaba.
Şu an halihazırda arkadaşımın vermiş olduğu 120 GB SSD var. Hala çalışıyor bir sorun yok ama HDD'ye oyun yüklemek istemiyorum hele ki Forza Horizon 4 vs. Sadece Dota 2 yüklü mevcut SSD'de.1 TB'de HDD mevcut.

Ekran kartının üstünde yuvası mevcut

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı