Kingston KC3000 ile MSI B450M-A Pro Max uyumlu mu?

Daxtie

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba.
Şu an halihazırda arkadaşımın vermiş olduğu 120 GB SSD var. Hala çalışıyor bir sorun yok ama HDD'ye oyun yüklemek istemiyorum hele ki Forza Horizon 4 vs. Sadece Dota 2 yüklü mevcut SSD'de.1 TB'de HDD mevcut.

Şu SSD'yi almayı düşünüyorum ama almadan önce kafama bazı şeyler takıldı ve bu yüzden buradayım :D.

1-) MSI B450M-A Pro Max B450 AM4 AMD Ryzen DDR4 4133MHz(O.C.) M.2 USB3.2 Anakart'ım var yazdığına göre takılabilir bir yeri var diye düşünüyorum ama açıkçası ben bulamadım. Gösterebilecek biri var mıdır acaba?
2-) Daha iyi bir SSD önerecek varsa onun da fikirlerine açığım yazabilir. 500 GB / 1 TB arası bir şey arıyorum. Sorunsuz çalışsın yeterli.

Hocam sipariş vereceğim de Teknobiyotik'ten almam uygun mudur? Sahte vs. olayıları için

En uygun oradaysa alınabilir. Ben Teknobiyotik'ten günah almam orası ayrı. 100 lira fazla olsun Amazon vs. olsun.

Şu an en ucuz İncehesap'ta 1999 lira ancak Amazon'da 2010 TL ve yarın teslimat olarak gözüküyor. Açıkçası yerinizde olsam bir süre bekler indirimden 1600-1800 arasına almaya çalışırdım. Zaman zaman düşüyor indirime.

Screenshot_2023-09-12-14-17-06-568-edit_com.opera.browser.jpg

En uygun oradaysa alınabilir. Ben Teknobiyotik'ten günah almam orası ayrı. 100 lira fazla olsun Amazon vs. olsun.

Şu an en ucuz İncehesap'ta 1999 lira ancak Amazon'da 2010 TL ve yarın teslimat olarak gözüküyor. Açıkçası yerinizde olsam bir süre bekler indirimden 1600-1800 arasına almaya çalışırdım. Zaman zaman düşüyor indirime.

Eki Görüntüle 1941492
Hocam sabah satın aldım sıkıntı yok.Amazondan gelcek biraz geç gelecek ama olsun.Çok teşekkür ederim her şey için.Geldiğinde sonuçları yine buraya atarım.

Hocam sabah satın aldım sıkıntı yok.Amazondan gelcek biraz geç gelecek ama olsun.Çok teşekkür ederim her şey için.Geldiğinde sonuçları yine buraya atarım.
Ben prime üyesi olduğunuzu düşünerek yarın teslim demiştim. Hayırlı olsun şimdiden. Pişman olacağınızı düşünmüyorum asla.

Ben Prime üyesi olduğunuzu düşünerek yarın teslim demiştim. Hayırlı olsun şimdiden. Pişman olacağınızı düşünmüyorum asla.

Hocam biraz geç yazdım kusura bakma. 25 Eylül'de ürün geldi. Vidasız geliyormuş ufak bir vida aramam gerekti sadece onun haricinde hiçbir sorun yok. Anakart'ı yükselttiğimde muhtemelen asıl yazma hızlarını görecek. Teşekkür ederim her şey için bayağı yardımcı oldun. Diğer arkadaşlara da teşekkürler.

Hocam biraz geç yazdım kusura bakma. 25 Eylül'de ürün geldi. Vidasız geliyormuş ufak bir vida aramam gerekti sadece onun haricinde hiçbir sorun yok. Anakart'ı yükselttiğimde muhtemelen asıl yazma hızlarını görecek. Teşekkür ederim her şey için bayağı yardımcı oldun. Diğer arkadaşlara da teşekkürler.
M2'ler hep vidasız geliyor bana denk gelenler öyleydi yani anakarta vidalar mevcut oluyor. PCIe Gen4 anakarta geçtiğinizde tam performans alırsınız. Tekrar hayırlı olsun, güzel anılar biriktirirsiniz inşallah. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı