Kingston KC600 512 GB 600 TL!

Kingston tarafından mailime geri dönüş sağlanmış ürünün counterfeit sahte/taklit olduğu belirtilmiş.

1670596042077.png

@ahmetzxxx sizi konuya bekliyorum beyefendi hani ürün orijinal diye mesaj atıyordunuz buraya?

Benimde ürünüm dağıtıma çıkmış şimdi geldiği zaman iade etmek istediğimi söyleyeceğim. Başka bir şey yapmama gerek var mı? N11 ile iletişime geçmem lazım mı? Siparişler kısmından iade talebi oluşturdum.
Kingston tarafından mailime geri dönüş sağlanmış ürünün counterfeit sahte/taklit olduğu belirtilmiş.

Eki Görüntüle 1597830

@ahmetzxxx sizi konuya bekliyorum beyefendi hani ürün orijinal diye mesaj atıyordunuz buraya?
Hocam benden kutu ve ssdnin resmini istediler, uğraşacak halim yoktu teşekkürler.

Biraz önce Hepsiburada vasıtasıyla İzoly'nin sattığı 1TB KC600 elime ulaştı. Bu da sahte çıktı. Az sonra iade sürecini başlatacağım.
  • Üzerindeki garanti etiketinde hologram yok.
  • SATA güç girişi yanında kapasiteyi gösteren sayı yok.
  • Crystal Disk Mark ile yapılan testlerde hızı vaat edilenin altında
  • Hard Disk Sentinel programı görüyor. Modeli doğru okuyor ve seri numara gösteriyor. SMART tablosu da okunuyor. Ancak hız testi öncesi veya sonrasında sıcaklığı hiç değişmedi. Sabit 40 derece gösteriyor. James Donkey çöpü gibi sıcaklık sensörü yok.
  • SMI ID test programı kontrolcü modelini gördü ama bufferless diyor. DRAM bilgisi söyleyemedi.
  • Kingston SSD Manager cihazı görmedi.
CDM.png
HDS.png
SMI test.png
Kingston SSD MNGR.png
IMG_20221210_133451.jpg

IMG_20221210_133445.jpg

IMG_20221210_133459.jpg

Son düzenleme:
Ben direkt İlk akşam belirtmiştim buraya, sipariş verdikten sonra stok bitince direkt 5 yazmıştı. Suphelendigim için hemen iptal etmiştim siparişi. Haklıymışim.

Yeni konular

Geri
Yukarı