Kingston KC600 512 GB 600 TL!

Hocam düşüncenize saygı duyuyorum, sana taş atana sen ekmek at gibi bişey oluyor bu. Beni dolandırmaya çalışanı, vaktimi çalanı ben daha beter etmeyi kendime borç bilirim.
Senin yazdığın hadi neyse tartışmaya açık. Ben olayın başka bir boyutunu da yazdım yukarıda. Az daha detay vereyim.

Ben "B" şirketine ait halka arza katılmak için sakladığım parayla bu SSD'yi aldım. Daha sonra elimde yeterli para kalmayınca daha büyük lot getirecek olan B şirketinin hissesini alabilmek için mecburen A şirketine ait halka arzdan gelen hisseyi cuma günü sattım. Bugün satmayı düşünüyordum. Bugünkü fiyatı kıyaslayınca 900 küsur lira kar kaybım olduğunu fark ettim. Ben o adamlara değil ürün iadesi, klozete bıraktığım atığı bile göndermem. O 1TB SSD'nin onlara maliyetinin de o fiyatın altında olduğunu düşünüyorum. Zaten beni soktukları sıkıntı ve zaman kaybını da ekleyince adil bir karar olduğunu düşündüm. Yoksa bir şerefsiz bile olsa kimsenin hakkına kolay kolay çökmem. O yönüyle diğer arkadaşı anlayabiliyorum. Ancak benim de maddi manevi mağduriyetim vardı. Bu eşya ile bir kişiyi daha dolandırma fırsatını yitirmiş olmaları aslında bu işin ekstrası.

Yeni konular

Geri
Yukarı