Kingston NV2 1TB M.2 SSD boşta iken anlık ms değeri artıyor

Anıl Yiğit

Hectopat
Yaklaşık 1-2 haftadır bu SSD'yi kullanıyorum sistem boşta iken arkada herhangi bir uygulama, oyun vs. açık değilken SSD anlık olarak %1-%2 oluyor ve ms değeri 5-10ms arası gidip geliyor sizce normal midir bu? Aranızda M.2 SSD kullanan varsa bu durum sizde de oluyor mu?

5-10 MS bir değer ölçütü değil sorun etmeyin, boşta ikende yüzde 1-2 değerlerine yükselip düşmesi normal. Siz sistemi boşta olarak nitelersenizde arkada bazı programlar işlem yapıyor olabilir. Windows hizmetleri veya farklı programların güncellemeleri gibi.

5-10 MS bir değer ölçütü değil sorun etmeyin, boşta ikende yüzde 1-2 değerlerine yükselip düşmesi normal. Siz sistemi boşta olarak nitelersenizde arkada bazı programlar işlem yapıyor olabilir. Windows hizmetleri veya farklı programların güncellemeleri gibi.
Cevap için teşekkür ederim. Son 3 gündür GB'lerce oyun indirmekteyim ve sanki pc bana biraz ağır, yavaş geldi gibi hissettim bu yüzden konu açmak istedim. Ciddi bir problem değilse bu değerler kafama çok takmayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı