Kingston RAM alınır mı?

Eser nnvdia

Femtopat
Daha fazla  
8x2 16 GB RAM almak istiyorum, Kingston en ucuz 2 kati ucuz. Cok mu kotu marka? SSD markasi olarak biliyorum ben daha cok Kingston'u.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kingston iyi marka. Kingston HyperX Fury alın.

Bütçen ne kadar?

Kingston piyasadaki RAMlerin yüzde 80'ini satar. Ama ES harici düzgün Bin ramleri yok. Ayrıca neredeyse hiçbir kite samsung koymazlar.

Samsung'un bir sürü çöp bini var. Hynix ve Micron da gayet kaliteli markalar. Kötü yanı Kingston'dan Nanya A/C-Die gelebilmesi.

Bütçen ne kadar?

Samsung'un bir sürü çöp bini var. Hynix ve Micron da gayet kaliteli markalar. Kötü yanı Kingston'dan Nanya A/C-Die gelebilmesi.
Ben zaten Micron veya Hynix kötü IC yapıyor demedim :) Sadece Kingston kitleri düzgün binlemiyor yüksek hız DJR kitleri hariç. Aynı olay DDR3'de de var Kingston'da kitlerde BDBG veya dandik kalite BBSE dışında başka birşey çıkmıyor (Tabii şansa Hyper kit bulabilirsen ama onlarda yine corsair hyperlarına göre daha kötü)

Sadece Kingston kitleri düzgün binlemiyor yüksek hız DJR kitleri hariç.

Kingston'un 3600 MHz CL17 kitinden CJR geliyordu, daha önce Overclock denetmediğimden binlerini bilemiyorum.

Kötü bin bulmak istiyorsan Corsair LPX'lere bakabilirsin. 10'undan 9'u kötü bin çıkıyor. :D

Ben G.Skill Ripjaws V'de hiç Nanya çıktığını görmedim. O da düşünülebilir.

Bu modelden net Hynix CJR geliyor. 4000 MHz CL18 yapılıyordu.

Kingston'un 3600 MHz CL17 kitinden CJR geliyordu, daha önce Overclock denetmediğimden binlerini bilemiyorum.

Kötü bin bulmak istiyorsan Corsair LPX'lere bakabilirsin. 10'undan 9'u kötü bin çıkıyor. :D

Ben G.Skill Ripjaws V'de hiç Nanya çıktığını görmedim. O da düşünülebilir.

Bu modelden net Hynix CJR geliyor. 4000 MHz CL18 yapılıyordu.

DDR4 Corsair kitlere beles verseler dokunmamam :) Ama 4Gbit E-Die ve Eski B-Die kitleri genellikle iyi oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı