Kingston RAM'in yanına 8 GB RAM önerisi

Mr.Kitty

Hectopat
Merhaba, 8 GB bir RAM daha almak istiyorum fakat aynısından olması lazımmış bulamadım. Sizde bakar mısınız link bırakırsanız çok makbule geçer.
Aynısı aslında şart değil benim için çalışsın yeterli olur iade değişimle uğraşmak istemiyorum.

q.jpg

qq.jpg

Hocam, galiba laptop doğru mu?

1.20V, CL13-16 aralığını destekleyen DDR4, tercihen 2133 MHz veya bulamazsanız da 2400 MHz bellek kullanabilirsiniz. 2400 MHz, diğer hızlara göre ucuzdur ve bellek hızı 2133'e düşeceği için 2400 üstü kullanmak gereksiz olacaktır.

Eğer laptop ise bunu alabilirsiniz.
n11.com'dan Kingston KVR21S15D8/8 8GB DDR4 2133 MHz SODIMM Notebook Bellek seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

Eğer laptop ise bunu alabilirsiniz.
n11.com'dan Kingston KVR21S15D8/8 8GB DDR4 2133 MHz SODIMM Notebook Bellek seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
Kardeşim masaüstü bilgisayar.

Hocam, dediğiniz gibi aynısı yok. Bu özelliklere göre bu var. Fakat biraz pahalı. Bence satıp kit olarak alabilirsiniz. Ya da ikinci el olarak bakabilirsiniz.

Hocam, dediğiniz gibi aynısı yok. Bu özelliklere göre bu var. Fakat biraz pahalı. Bence satıp kit olarak alabilirsiniz. Ya da ikinci el olarak bakabilirsiniz.
İlginiz için teşekkür ederim. Peki Asus h110M D ana kart, İntel i3 6100 İşlemciye uygun 2 adet ram söyler misiniz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı