Kingston SATA SSD iyi midir?

Daha fazla  
Kingstone
Hepsiburada'dan 1300TL'ye bunu aldım ama bazı yorumlar bayağı kötülüyordu daha henüz ulaşmadı elime. İade edip Crucial'ya Kioxia almalı mıyım? 1300TL bütçem var. Daha çok yedek alan için kullanacağım bazı oyunları oraya atacağım.

A400'ü depolama amaçlı alacaksanız hiçbir sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum. Ama oyun kurmayı düşünüyorsanız daha ucuz fiyata CS900 alabilirsiniz. Çoğu kişi daha iyi olduğunu düşünüyor.

A400'ü depolama amaçlı alacaksanız hiçbir sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum. Ama oyun kurmayı düşünüyorsanız daha ucuz fiyata CS900 alabilirsiniz. Çoğu kişi daha iyi olduğunu düşünüyor.

İade işlemine değer mi? SSD var bende onda çogunlukla ağır oyunları oynayacağım ama 440GB civarı bir SSD. Yetmez ise oyun kurabilirim SATA'ya. Ortalama oyunları SATA'ya kurarım zaten 400 500GB tarzı alanı görsel romanlar kaplayacak.

Biraz baktım bariz bir sıkıntısını bulamadım sadece bir satıcı aldığın sitede çakma ürün satmış sanırım, ana sen direk satıcı siteden alırsan sıkıntı olmaz. Elektronik biraz şans işi.

Herkes çok çabuk bozuluyor, eski SSD diyor. Eski tip SSD diyorlar. Çok ısınıyor diyorlar.

Geri
Yukarı