Elektronik Kioxia Exceria 500GB M.2 NVMe SSD 625 TL

183206

Megapat
Makaleler
1
Piyasadan 50 TL daha ucuz. Satıcısı da Trendyol'un kendisi. Ben de uzun süredir almayı düşünüyorum ancak forumda sağlığının hızlı düşmesinden ve ısınma problemi olduğundan bahsedildiği için vazgeçip duruyorum.

Son zamanlarda çok fazla sahte SSD, RAM çıkmaya başladı dikkat etmek gerekiyor. Kendim dün RAM sipariş verdim. Amazon'dan aldım üstüne daha fazla para verip Amazon satıcısından aldım. Arada büyük fark yoktu ama değdi her türlü.

Selam,
Kioxia Exceria 1TB SSD PCI-e M2G2 NVMe 3D 2100/1700 MB/sn, ürünü cashback ile 925 TL'ye Amazon'dan aldım. Alma amacım ikincil HDD. Cihaz gerçekten güzel ısınıyor. Kupon vardı soğutsun diye, Akasa M.2 NGFF 2280 SSD soğutucu aldım. O bile istediğim seviyelere indirmiyor. Aynı ortamda KC3000 1TB 24 derece (MPG B550 Gaming Edge Wi-Fi stok soğutucu)
Bu beyefendi o soğutucu ile 36 derece...yük yok yani... Deli etti. Yurt dışından çift taraflı şu ürünü sipariş ettim bakalım ne olacak...
Özetle, Kioxia'nın alt seviye ürünlerini ana sisteminize almayın...

Selam,
Kioxia Exceria 1TB SSD PCI-e M2G2 NVMe 3D 2100/1700 MB/sn, ürünü cashback ile 925 TL'ye Amazon'dan aldım. Alma amacım ikincil HDD. Cihaz gerçekten güzel ısınıyor. Kupon vardı soğutsun diye, Akasa M.2 NGFF 2280 SSD soğutucu aldım. O bile istediğim seviyelere indirmiyor. Aynı ortamda KC3000 1TB 24 derece (MPG B550 Gaming Edge Wi-Fi stok soğutucu)
Bu beyefendi o soğutucu ile 36 derece...yük yok yani... Deli etti. Yurt dışından çift taraflı şu ürünü sipariş ettim bakalım ne olacak...
Özetle, Kioxia'nın alt seviye ürünlerini ana sisteminize almayın...
36 derece gayet iyi sıcaklık ne istiyorsunuz?

36 derece gayet iyi sıcaklık ne istiyorsunuz?

Çok bir şey istemiyorum aslında, hiç yük olmayan bir cihazda da en azından yük olandan bir 5 derece fazla beklentim var :) kasa açık, pencere açık yazın neler göreceğiz o da açık :)

Bu değerler Akasa soğutucu takılmış ve hiç işlem yapılmayan boşta duran hali. Bence işletim sistemi olan ve üstünde oyun oynanan sisteme uygun değil.

Dosya Ekleri

• Lol.png
    Lol.png
    36,6 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı