Kioxia Exceria Pro LSE10Z001TG8 SSD alınır mı?

AppsTRDesign

Femtopat
Makaleler
2
Yer
Adana
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel i5 12400f
Ram: Team T-Force Vulcan 2x16 6400
GPU: AMD RX 580 8GB
SSD: Kioxia Exceria Plus 7300/6400
MB: MSI MB Z790 WIFI 7200 OC
Meslek
Web Tasarım
SSD olarak aşağıdaki ürünün siparişini verdim. Yorumlara ve kullananlara baktım gayet memnunlar. F/P olarak markanın sunduğu değerleri tam olarak veriyormuş. Bu ürün hakkında düşünceleriniz nedir?

Kioxia Exceria Pro lSE10Z001tg8 1 TB 7300/6400 MB/S M.2 SSD - 2.743, 86 TL.

SSD soğutucu olarak da bunu aldım. Kullananlar soğutucu almayı tavsiye ediyor. Malum kapasite ve değerler yüksek.

Coolmoon RGB M.2 SSD soğutucu NVMe NGFF 2280 radyatör ısı ARGB.

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD olarak aşağıdaki ürünün siparişini verdim. Yorumlara ve kullananlara baktım gayet memnunlar. F/P olarak markanın sunduğu değerleri tam olarak veriyormuş. Bu ürün hakkında düşünceleriniz nedir?

Kioxia Exceria Pro lSE10Z001tg8 1 TB 7300/6400 MB/S M.2 SSD - 2.743, 86 TL.

SSD soğutucu olarak da bunu aldım. Kullananlar soğutucu almayı tavsiye ediyor. Malum kapasite ve değerler yüksek.

Coolmoon RGB M.2 SSD soğutucu NVMe NGFF 2280 radyatör ısı ARGB.

Alınır ama N11'den almayın Hepsiburada Amazon tercih edin çakma çıkma olasılığı çok N11'de.

Soğutucu almanız iyi olmuş. Ekstra performans açısından güzel oluyor. Onun dışında SSD alınır zaten. N11 yerine Tebilon da satılıyormuş üstelik biraz daha ucuza. Oradan temin edebilirdiniz aklınızda bulunsun sorun yaşarsanız iade gibi durumlarda.

Soğutucu almanız iyi olmuş. Ekstra performans açısından güzel oluyor. Onun dışında SSD alınır zaten. N11 yerine Tebilon da satılıyormuş üstelik biraz daha ucuza. Oradan temin edebilirdiniz aklınızda bulunsun sorun yaşarsanız iade gibi durumlarda.
Evet gördüm şuan Telibon'dan sipariş geçtim. Ürünü araştırdım kullananlar çok memnun. Burdan da şuana kadar kötü bir yorum görmedim. Soğutucuyu herkes önermiş zira hız çok olunca aşırı ısınma olabilir diye dipnot düşmüş çoğu kullanıcı. Yorum ve öneri için teşekkür ederim.

Hocam Kioxia, flash belleği icat eden ve toshibanın yan markası olan köklü bir firma kesinlikle alabilirsin ama piyasadaki çakmalara dikkat etmekte fayda var.
Ona dikkat ettim gayet güvenilir bir tüccardan verdğm siparişi. Verdiğin bilgi için teşekkür ederim.
Soğutucusuz halde laptopumda kullanıyorum memnunum. Tek sıkıntı Full performans çalıştıramıyorum. PCI Express slotum 3.0 SSD ise 4.0.
PCI 3'ün vereceği maks performansı alıyorsun. Ona rağmen memnunsan gayet iyi. Peki PCI 3'te maks ne kadar okuma/yazma alıyorsun?

Ona dikkat ettim gayet güvenilir bir tüccardan verdğm siparişi. Verdiğin bilgi için teşekkür ederim.

PCI 3'ün vereceği maksimum performansı alıyorsun. Ona rağmen memnunsan gayet iyi. Peki PCI 3'te maksimum ne kadar okuma/yazma alıyorsun?

Gayet memnunum. i7 9750H ile 3000/3000 civarı alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı