Kioxia Exceria SSD alınır mı?

Bende de SATA var M.2 önceden vardı öldü helvasını yedik Recep Baltaş gibi. SanDisk markaydı. SATA olan da yanmak üzere gibi bir şey. Isınınca aşırı derece drop yiyor kasıyor sistem. Tüm disk kullanımı 0'a falan düşüyor derece de 80 oluyor.

Bu o mu sence bunu mu alayım diğerlerini mi? Bir de küçük olması aklımda soru işareti oluşturdu olmazsa ya diye.
Normalini al.

Geçen PC dizerken aynı SSD'yi araştırıp hakkında hiç olumlu şeyler görmeyince almaktan vazgeçmiştim. Kronik sorunlu olduğu söyleniyor. Kendim kullanmadım, bilmiyorum; duyduğumu söylüyorum.

Yalnız fiyatı gereksiz pahalı. Üstüne az daha koyunca Intenso'nun 480 GB'lik SSD'si alınıyor.
(Fiyatı 2-3 haftada 660 civarından 1011 TL'ye çıkmış maalesef.)

Geçen PC dizerken aynı SSD'yi araştırıp hakkında hiç olumlu şeyler görmeyince almaktan vazgeçmiştim. Kronik sorunlu olduğu söyleniyor. Kendim kullanmadım, bilmiyorum; duyduğumu söylüyorum.

yalnız fiyatı gereksiz pahalı. Üstüne az daha koyunca ıntenso'nun 480 GB'lik SSD'si alınıyor. (fiyatı 2-3 haftada 660 civarından 1011 TL'ye çıkmış maalesef.)

Hocam ne olur bahsettiğiniz modeli söyleyin yalvarırım :D.

Hocam ne olur bahsettiğiniz modeli söyleyin yalvarırım :D.
INTENSO 4034303026654 HIGH 480GB SSD M.2 1700-800MB/s SSD sabitdisk - inventus

Hocam model buydu, okuma yazma hızı da başlıktakinden daha fazlaydı 2400/2000 gibi bir şey olması lazım. Yalnız fiyatı çok artmış. 2 masaüstü sistemde kullanıyorum bunu, ilk aldığımda 520 TL civarıydı, 2-3 hafta önce satın aldım o zaman da kargo harici 660 TL civarındaydı. 1011 TL olmuş, gözlerime inanamadım.

INTENSO 4034303026654 HIGH 480GB SSD M.2 1700-800MB/s SSD sabitdisk - inventus

Hocam model buydu, okuma yazma hızı da başlıktakinden daha fazlaydı 2400/2000 gibi bir şey olması lazım. Yalnız fiyatı çok artmış. 2 masaüstü sistemde kullanıyorum bunu, ilk aldığımda 520 TL civarıydı, 2-3 hafta önce satın aldım o zaman da kargo harici 660 TL civarındaydı. 1011 TL olmuş, gözlerime inanamadım.

Hocam belki Amazon'un önümüzdeki günlerde olacak olan Türkiye indirim haftasında yarıya kadar düşer fiyatı. Sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı