Kioxia Exceria SSD Firmware güncellemesi nasıl yapılır?

Ne kadar kaba birisisin? Sana yazmak gibi bir zorunluluğu yok yardımcı oluyor sadece. Hiç mi öğretmediler kibar olmayı vs?

Yardımcı olmak için yazması gereken belliydi. O kısım için teşekkür ettim zaten. Kaba insan teşekkür etmez sanırım. Ancak ilaveten zevzeklik yaptığını belirtmeden geçemedim. Yani, yiğide hakkını verdim, öldürülmesi gerektiği yerde öldürdüm. Kibarlık dersine ihtiyacım yok. Ancak sizin yapılan zevzekliği algılama becerisine ihtiyacınız var.

Son düzenleme:
Gerçekçi bir yanıt karşısında anca böyle pişmiş kelle gibi sırıtıp trol falan diyerek iftira atabilirsin.

Arkadaşlar ben update yi başarıyla yaptım fakat kullandığım USB belleğin kapasitesi 70 mb e düştü biçimlendiriyorum yine aynı bunu nasıl düzeltebilirim?

Merhaba arkadaşlar, iyi forumlar.
Arkadaşlar konu biraz eski farkındayım fakat bir konuda fikrinize ihtiyacım var.
Şimdi bu güncellemeyi usb den yapacağız ve usb de hazır fakat güncelleyeceğimiz ssd'nin 3'e bölünmüş olması ve bunlardan birinde hâli hazırda kullanılan windows10 yüklü olması sorun teşkil eder mi? Yani bölümlerden herhangi birinde veri kaybı olur mu? Windows yüklü olan ssd ye usb'den firmware güncellemesi yapan birisi var mı?
Bu arada Teşekkürler

Dosya Ekleri

• SSD Utility.jpg
    SSD Utility.jpg
    132,3 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleme:
Arkadaşlar konu biraz eski farkındayım fakat bir konuda fikrinize ihtiyacım var.
Şimdi bu güncellemeyi usb den yapacağız ve usb de hazır fakat güncelleyeceğimiz ssd'nin 3'e bölünmüş olması ve bunlardan birinde hâli hazırda kullanılan windows10 yüklü olması sorun teşkil eder mi? Yani bölümlerden herhangi birinde veri kaybı olur mu? Windows yüklü olan ssd ye usb'den firmware güncellemesi yapan birisi var mı?
Bu arada Teşekkürler
Ben 2 kere güncelledim ama benim ssd tek 500gb windows 10 olması iyi bende veri kaybı olmadı

Ben yaptım dostum, 2 parçaya bölmüştüm ben ve Windows yüklüydü. Veri kaybı yaşamadım. Windows yüklerken boot nasılsa ayni şekilde BIOS'tan USB ile başlatıyorsunuz. Kendisi her şeyi yapıyor tek şartı Y/N soruyor, Y basmalısınız. Veri kaybı için uyarı yapıyor ama veri kaybı yaşayanı görmedim.

Bu arada Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı