Kioxia Exceria SSD yazılımı nasıl güncellenir?

CLAUDRESSED

Decapat
Daha fazla  
Bende Kioxia Exceria 500GB NVMe M.2 SSD var SSD'nin yazılımına güncelleme gelmiş. Update dediğimde flash takmamı istedi. Taktım Update dedim bir anda flasha bir şeyler yüklendi. 16 GB'lik flash az mblere indi. Neyse sorum bu değil. SSD'nin yazılımını nasıl güncelleyebilirim? İnternette hiç video yok.

USB'ye yükle ve SSD utilitiden güncelle ye tıkla seç yükle, Update veya güncelle dediğinde USB iden günceller. Uptodate diyorsa güncellenmiştir.
Kardeşim flaşı tak kırmızı noktalı Update yazan yere bas flaşa yükler BIOS'un AHCI olmalı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
USB'ye yükle ve SSD utilitiden güncelle ye tıkla seç yükle, Update veya güncelle dediğinde USB iden günceller. Uptodate diyorsa güncellenmiştir.
Kardeşim flaşı tak kırmızı noktalı Update yazan yere bas flaşa yükler BIOS'un AHCI olmalı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kanka Update deyince sadece flasha dosya yüklüyor tekrar tekrar güncellemiyor ve flashım şöyle kaldı düzelmiyor fotoğraf bırakıyom alta.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    5,1 KB · Görüntüleme: 147
Yukarıda video yükledim kardeşim dikkatle takip et Toshiba ile aynıdır kioksia yükleme programı flasa yükledikten sonra kapat pcni yeniden aç PC en açıldıktan sonra o programı tekrar aç flaşı tanır kırmızı noktalı yere bas Update yazan yere. Aslında çok kolay ama öyle böyle başarırsın pes etme.

Yukarıda video yükledim kardeşim dikkatle takip et Toshiba ile aynıdır kioksia yükleme programı flasa yükledikten sonra kapat pcni yeniden aç PC en açıldıktan sonra o programı tekrar aç flaşı tanır kırmızı noktalı yere bas Update yazan yere. Aslında çok kolay ama öyle böyle başarırsın pes etme.

Kardeşim bu Update edeceğimiz yazılımı nereden indiriyoruz bulamadım onu bulsam benimki kioxcia exercia SATA SSD 240 GB olanı bi yardımcı olursan sevinirim bugün bi baktım sağlığı yüzde 73 bu durum kötüye gidiyor gibi
ve ne yapacağımı bilmiyorum

SSD Utility Yönetim Yazılımı | KIOXIA - Turkey (Türkçe) buradan indir üstüne tıkla mavi yazan kısma.

Buradan seyret öğren ayrıca.

Bende Kioxia Exceria 500GB NVMe M.2 SSD var SSD'nin yazılımına güncelleme gelmiş. Update dediğimde flash takmamı istedi. Taktım Update dedim bir anda flasha bir şeyler yüklendi. 16 GB'lik flash az mblere indi. Neyse sorum bu değil. SSD'nin yazılımını nasıl güncelleyebilirim? İnternette hiç video yok.

Bak canım kardeşim güncellemeyi bir şekilde halledersin ama SSD ayarlarınıda yapmalısın. Google 13 SD ayarı yaz tecnopatınki çıkar ayrıca dikkat etmen gereken çok büyük silmelerden kaçın, ve yüzde 20 en az yedek kullanılmayan bölüm oluştur Kioxia yazılım aracında % 67 gösterir zaten en çok yedekleme sınırını ister 20 GB ayır ister 67 arası kafana göre. Bu SSD'nin ömrünü uzatır. Fazlada endişelenme 250 GB SSD'ler bayağı ucuz sayılır. Yeni bir tane al bunu da yedek depo kullan imkanın varsa.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı