Çözüldü Kırık Diş Operasyonu bileti alındığında ne olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

wanetage

Terapat
Makaleler
15
Daha fazla  
Herkese merhaba. Arkadaşım CS:GO'ya yeni başladı ve 103 tane operasyon görevi yaptı. Ama operasyon biletini satın almadan. Bana şu an bileti alırsa ne olacağını sordu. Ben de 101 yıldız kazanacağını ve jetonunun elmasa yükseleceğini söyledim. Ama bu cevabı verirken pek emin değildim, çünkü operasyon sistemi geçen yıldakine göre biraz daha değişik geldi bana, bir satırda üç görev falan var. Ben operasyon biletini satın almadım genelde FACEIT oynadığım için. Bu nedenle bu yıl olan operasyon sistemini pek takmadığım için kavrayamadım. Uzun lafın kısası, verdiğim cevap doğru mu? Bilet satın alırsa 101 yıldız gelecek ve jeton elmasa yükselecek. Yanlışım varsa düzeltin. Arkadaşımın bana attığı ekran görüntüsünü sizle paylaşıyorum, yararı olur diye:

730_screenshots_20210322033335_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Jetonun elmasa yükselmesi ve alabileceği maksimum yıldızı alması; ilk haftadan 10 diğer haftalardan 6 yıldız almasıyla oluyor. Yıldızlarını aldığı haftanın kalan görevlerini tamamlaması sadece her sekiz görevde bir gelen exp ödülünü almasını sağlar. Bileti aldığında 1 yıldız geliyor her haftanın yıldızlarını eksiksiz aldığında da 100 yıldız geliyor yani toplam 101 yıldız ve elmas jetonu olmuş oluyor.
Jetonun elmasa yükselmesi ve alabileceği maksimum yıldızı alması; ilk haftadan 10 diğer haftalardan 6 yıldız almasıyla oluyor. Yıldızlarını aldığı haftanın kalan görevlerini tamamlaması sadece her sekiz görevde bir gelen exp ödülünü almasını sağlar. Bileti aldığında 1 yıldız geliyor her haftanın yıldızlarını eksiksiz aldığında da 100 yıldız geliyor yani toplam 101 yıldız ve elmas jetonu olmuş oluyor.

Çözüm

Şimdi net bir şekilde anladım, teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı