Kırık diş operasyonu bileti değerlenir mi?

mert1678

Femtopat
Daha fazla  
Ben 18 tane broken fang operasyonu bileti aldım ilk gün 130 TL olan bilet 230 TL oldu fakat şimdi 160'larda dolanıyor. Bunun sebebi nedir satmalı mıyım yoksa artmasını beklemeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir önceki operasyonda ajan vardı bende. İlk başlarda fiyatı iyiydi ama sonradan 15 TL'ye kadar düşmüştü. Sanırım sizde olan eşya Steam piyasasında ne kadar çoksa o kadar değersizleşiyor. Ama emin değilim. Sadece tahmin.

Tahmini ne zamana artıyor fiyatlar ya da % kaç artıyor parçlanmış ağ 4 katı fiyatına şu an sizce de bu operasyondada aynısı olur mu?

Parçlanmış ağ için 148 ilan, Kırış Diş için 927 ilan var. Fiyatı 1-2 ay sonra artabilir.

Bekletmek en mantıklısı bence. Fiyatı sürekli artacak çünkü uzun sürse bile.

Benim bildiğim 15 mayıstan sonra biletler artık Kullanılamayacak. Bir an önce elde çıkarmaya bak. 6 gün kaldı, sonra biletler envanterinde süs olarak kalır.

Benim bildiğim 15 mayıstan sonra biletler artık Kullanılamayacak. Bir an önce elde çıkarmaya bak. 6 gün kaldı, sonra biletler envanterinde süs olarak kalır.
Yanlış bilgi hocam. Biletleri insanlar her zaman kullanabilir ancak operasyon bittikten sonra bileti alan kişiye sadece bronz madalya gelir. Jeton koleksiyonu yapanlar için önem arz ediyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı