Kırık kol için yazılı telafisi olur mu?

Cosmosthekiller

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050 laptop,R5 5500U
Meslek
Öğrenci
Merhaba 1. yazılılar bitmeden 1 hafta önce kolumu kırdım ve 4 tane yazılıma giremedim. Doktor 1 ay rapor verdi ama 1 ay sonra 2. yazılılar başlıyor. Girmediğim yazılılardan telafi olur muyum?

Merhaba 1. yazılılar bitmeden 1 hafta önce kolumu kırdım ve 4 tane yazılıma giremedim. Doktor 1 ay rapor verdi ama 1 ay sonra 2. yazılılar başlıyor. Girmediğim yazılılardan telafi olur muyum?

Rapor süresi içerisinde olmadıysan telafi sınavları yapıyorlar ancak raporun bittiği halde sınava girmediysen hocaların isteğine kalmış inandırman lazım onları.

Raporlu olduğun için yüksek ihtimalle olursun. Şıklı sınavlara kırdığın elinin tersi ile girsen iyi olurdu, gidip girerdin sınava bitince çıkardın. Benim de arkadaşımın bileği kırıldı o sol eliyle çözmeye çalıştı sende öyle yapabilirsin istersen.

olursun raporun yapmazlar diye bir şey de yok yapmak zorundalar yazılılarını 1 ay okula gitme sende dönemin 2. yarısında olursun

Yeni konular

Geri
Yukarı