Kırık OBP ile 15bin yapmak mümkün mü?

Selam, ilk YKS'ye 2020 senesinde girdim fakat çok ağır bir deprasyon geçirmem ve onunla beraber gelen gırla mental hastalıkla boğuşmamdan mütevellit bu seneye kadar kitap kapağı dahi açmadan geldim.

Tam depresyonu atlattım derken bu sene de şansıma depreme yakalandım, çalıştığım konuların neredeyse tamamı çıkarıldı, iki ay boyunca dışarıda kaldım sınava takriben 50 gün kala başımı sokabilecek bir çatı bulabildim fakat takdir edebileceğiniz üzere o kadar şeyden sonra kafa davul gibi oldu, okuduğumu anlamakta bile zorlanıyorum. Seneye de askerlik var o yüzden bu sene bir yer yazmam gerekiyor. Mantıklı bir bölüm tutturamazsam kırık OBP ile seneye istediğim yeri tutturabilir miyim?

Önceki sıralamalarım:
2020 TYT: 18bin 2020say: 86bin.
2021 TYT: 13bin 2021say: 90bin.
2022 TYT: 14bin 2022say: 55bin (son 7 gün öylesine göz atmıştım fen'e)

OBP:94.5

Teşekkürler.

Kankacım selam OBP gidiyor diye bir mevzu yok eğer bir üniversiteye kaydını yaptırırsan OBP kırılıyor şu anki durumunda herhangi bir üniversiteye hiçbir zaman kayıt yaptırmamışsan ve gitmemişsen obpn normal bir şekilde 94.5 olarak eklenecek bilgin olsun.

1685371954003.png

Kırılıyor ve işi epey zorlaştırıyor. vepuan.com'un aracı bu, çok yanlış çıkacağını sanmıyorum. Mümkünse tercih yapmayın, zorundaysanız da okurken pişman olmayacağınız bir yer seçin. Hayırlısı olsun :)

Selam, ilk YKS'ye 2020 senesinde girdim fakat çok ağır bir deprasyon geçirmem ve onunla beraber gelen gırla mental hastalıkla boğuşmamdan mütevellit bu seneye kadar kitap kapağı dahi açmadan geldim.

Tam depresyonu atlattım derken bu sene de şansıma depreme yakalandım, çalıştığım konuların neredeyse tamamı çıkarıldı, iki ay boyunca dışarıda kaldım sınava takriben 50 gün kala başımı sokabilecek bir çatı bulabildim fakat takdir edebileceğiniz üzere o kadar şeyden sonra kafa davul gibi oldu, okuduğumu anlamakta bile zorlanıyorum. Seneye de askerlik var o yüzden bu sene bir yer yazmam gerekiyor. Mantıklı bir bölüm tutturamazsam kırık OBP ile seneye istediğim yeri tutturabilir miyim?

Önceki sıralamalarım:

Teşekkürler.

Eğer kendine güvenmiyorsan, geçen seneki YKS puanını kullanıp bir yere yerleş.

Kalkmalı, 90 altı ortalama yapmak imkansız gibi bir duruma geldi bu yüzden artık amacına hizmet etmiyor ama kalkacağını sanmam.

90 altı ortalama imkansız? Okuldan okula değişiyor o öbür okullarda herkesin sınav olmadan 100 aldığı Almanca'dan bizim hoca bir sınav hazırladı okul ortalaması 50 falan bizimkiler zevk alıyor aşırı zor sorup düşük vermeyi.

Önceki sıralamalarım:

Teşekkürler.

Çok zor çünkü üniversite ile YKS'yi yürütmek sizi bâya yıpratır.

Lakin imkansız değil bir durum değil.

Geri
Yukarı