Kırık ön cam dokunmatik çalışıyorsa değiştirilir mi?

O LCD oluyor işte, genelde LCD ile dokunmatik ekran da değiştirirler arkasına bağlı çünkü, ona dikkat et.

Ama ekran değişimi kargo dahil 950 TL. Ve ekran orijinal değil. Anlamıyorum her yerde diyorlar telefonun ekranını değiştirmeyin ön camını değiştirip orijinalliğini koruyun diye. Ön cam değişimi diyor iç ekran ne alaka?

Ama ekran değişimi kargo dahil 950 TL. Ve ekran orijinal değil. Anlamıyorum her yerde diyorlar telefonun ekranını değiştirmeyin ön camını değiştirip orijinalliğini koruyun diye. Ön cam değişimi diyor iç ekran ne alaka?
LCD ile beraber geliyor, arayıp durumu belirttin mi?

Hocam çok cihaz kırdım ama LCD panele dahil ekran camı görmedim. Zaten yapı olarak cam bile değil. Telefoncular nereden para kazanırım mantığında. Dokunmatiği çalışan bir panel değiştirilmemeli.

Hocam çok cihaz kırdım ama LCD panele dahil ekran camı görmedim. Zaten yapı olarak cam bile değil. Telefoncular nereden para kazanırım mantığında. Dokunmatiği çalışan bir panel değiştirilmemeli.

YouTube'dan ekran camı değişimi gibi bir arama yapın anlatmak istediğim yapıyı ve telefoncunun yapması gereken işlemide görebilirsiniz.

O cihaz için 5 kuruş masraf ettiğine değmez. Kullandığın yere kadar kullanmalısın bütçen varsa direkt günümüz cihazlarına geç derim.
Kime göre neye göre hocam. Şuan bende iphone 7 var ekranında yeşil çizgiler oluşuyor ve ekranda sorun olduğu için çözünürlük bu yüzden düşük gözüküyor(ekranın 750p olmasının yanı sıra). Pubg oynarken ekranın küçüklüğünden yanıyorum. O halde bile pubg'yi severek oynuyorum.

Geri
Yukarı