Kırık parmakla kalecilik yapılır mı?

Yusuuuuuf

Femtopat
Merhaba, ben 16 yaşında genç bir kaleciyim. 6 Mart tarihinde sol yüzük parmağım eklemlerden koptu ve hareket kısıtlılığı oluştu. Doktor ömür boyu böyle kalabileceğini söyledi. Ben kalecilikte iyi olduğumu ve bu konuda ilerleyebilecegimi dusunuyorum. Bu virüs geçtikten sonra kemik hastalıkları hastanesine gideceğim. Doktor oyna dese bile benim içimde bir korku var. Ama oynamayı istiyorum. Ne yapmalıyım?

Ek olarak top sert bir biçimde gelirse bu sefer kökten kopma ihtimali de var 😐
En şiddetli tavsiyem, uzmana görünmeden harekete geçmemen yönünde olacak. Hem böyle bir riski var, belirttin. Uzmanlar oynayabilirsin derse oynarsın fakat önlemini de almayı ihmal etme. Her şeyden önce sağlık geliyor.

Böyle soruları gerçekten hiç mantıklı bulmuyorum. Buradaki insanların fikirlerine göre oynamayı düşünür müsün cidden? Ya da insanların sorumluluk alacağınımı düşünüyorsun? Eğer dediğin gibi parmağının “kökten kopma” riskini göze alıyorsan oyna yoksa oynama.

Böyle soruları gerçekten hiç mantıklı bulmuyorum. Buradaki insanların fikirlerine göre oynamayı düşünür müsün cidden? Ya da insanların sorumluluk alacağınımı düşünüyorsun? Eğer dediğin gibi parmağının “kökten kopma” riskini göze alıyorsan oyna yoksa oynama.

Sadece sormak istemiştim tabii ki buradaki kişilerin dediklerine uymayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı