Kırık pinli 2200G islemci sorun çıkarır mı?

Cnzxr

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart:ASUS PRIME B450M-K II İşlemci:Amd Ryzen 3 2200g Ram:Patriot 8gb 3200mhz
2200G alacağım ve yanina da Snowman M200 alacağım sogutucu olarak fakat almayi dusunduğüm işlemcinin bir PIN'i kırık. Ne gibi bir sorun olur, ileride sıkıntı çıkarır mı? Param Güvende ile aldiktan sonra testlerinde bir şey cikmazsa ileride sorun çıkar mı?

Screenshot_20240216-142420_sahibindencom.jpg

Olabilirde olmayadabilirde 5600 de 1 PİN'i kırmıştım ama yan bilgisayarda çalışıyordu sıkıntısız ana bilgisayarımda çalışmıyordu.

Bir pinden sorun olmaz genellikle ama yine de sorun çıkma ihtimali var. Başka ilanlara bakman daha iyi olur.

2200G dogru duzgn ilan yok 1200 1300e koyanlar var 2400G fiyatina satiyorlar. Aza satanlarda cogu Param Güvende kabul etmiyor havale sonrasi kargo diyorda neyine guvenip alayim sonucta.

Bu işlemci ryzen 3 1200 ayarında bir işlemci ve fiyat olarak 2 katı kadar pahalı, tek farkı harici grafik birimi barındırıyor olması. Eğer ekran kartından görüntü alıyorsanız bu işlemci ile hiç ilgilenmeyin bile.

Bu işlemci Ryzen 3 1200 ayarında bir işlemci ve fiyat olarak 2 katı kadar pahalı, tek farkı harici grafik birimi barındırıyor olması. Eğer ekran kartından görüntü alıyorsanız bu işlemci ile hiç ilgilenmeyin bile.

Dediginizi biliyorum zaten ama malum ekran karti fiyatlarindan dolayi bunu aliyorum yoksa aklimda bu yoktu. Bu islemciyi ekran karti alana kadar kullanip sonra satip bu fiyatlarda ya da biraz daha yuksek iyi bir islemci almak var aklimda.

Peki fiyatı nedir, bende de vardı kutulu 800 TL'ye vermiştim.

450ye satarim diyordu bir tane ilana yazmistim Param Güvende icin olabilir dedi bakalim acarsa direk alacağım.Kutulu fanli sıkıntısız

Dediginizi biliyorum zaten ama malum ekran karti fiyatlarindan dolayi bunu aliyorum yoksa aklimda bu yoktu. Bu islemciyi ekran karti alana kadar kullanip sonra satip bu fiyatlarda ya da biraz daha yuksek iyi bir islemci almak var aklimda.

450ye satarim diyordu bir tane ilana yazmistim Param Güvende icin olabilir dedi bakalim acarsa direk alacağım. Kutulu fanli sıkıntısız.

Çok ucuz para değil 450 kullan at misali idare eder seni daha sonra farklı bir işlemci bakarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı