Kırık PS3 ile Online Oynanır mı?

Hocam peki internete bağlansam sorun çıkar mı?
CFW'li konsollarda ban yersiniz PSN'den. Artık Online oynamaya değer oyun kalmadı, hepsi kapandı. Hala var ama oynamayacağınız oyunlar. Ban yerseniz pkg şeklinde kurulan RAP dosyası gerektiren oyunlar oynanamaz. Disk oyunlarını oynarsınız ama DLC ve pkg şeklinde kurulan oyunlar çalışmaz.

CFW'li konsollarda ban yersiniz PSN'den. Artık Online oynamaya değer oyun kalmadı, hepsi kapandı. Hala var ama oynamayacağınız oyunlar. Ban yerseniz pkg şeklinde kurulan RAP dosyası gerektiren oyunlar oynanamaz. Disk oyunlarını oynarsınız ama DLC ve pkg şeklinde kurulan oyunlar çalışmaz.
Hocam anladığım kadariyla bağlanırsam sadece multiman oyunlarini mi oynayabilirim? Birde birkaç sorum olucak; Siz bağlandinizmi? HEN kurarsam baglanabilirmiyim? CFW'den HEN'e dönersem oyunlarim gider mi?

Hocam anladığım kadariyla bağlanırsam sadece multiman oyunlarini mi oynayabilirim?
Hayır. Her oyunu oynarsınız ancak PSN'ye bağlanıp ban yerseniz CID'iniz bloke olur ve RAP gerektiren DLC'ler ve pkg şeklinde kurulan oyunlar açılmaz.
Birde birkaç sorum olucak; Siz bağlandınız mı?
Bağlandım. HEN'li cihazımla GTA V'de mod menü ile zamanlar geçirdim. HEN sadece LV2'ye erişebildiğinden daha az ban yeme riski var ama gene de var.
HEN kurarsam baglanabilir miyim?
CFW var iken de bağlanabilirsiniz ancak her zaman ban yeme riski var.
CFW'den HEN'e dönersem oyunlarım gider mi?
HEN kurarsanız CFW'nin sağladığı Linux kurma ve PS2 oyunlarını oynama gibi bazı şeylerden feragat etmek gerekir.

Merhaba çok fazla kırık konsolla oynayamazsın diyenler olmuş lütfen araştırmadan yorum yapmayalım. HFW'le kırılmış makinelerde Online oynayabilirsiniz CFW ile kırılmış makine ile de oynarsınız ama PSN banı yeme ihtimaliniz daha yüksek.

Not: GTA 5 oynayamazsınız sunucuları kapandı.

Hen kurarsanız CFW'nin sağladığı Linux kurma ve PS2 oyunlarını oynama gibi bazı şeylerden feragat etmek gerekir.

Hocam siz daha bilgilisiniz PS3 de benden ama ben PS2 oyunları oynanıyor diye biliyorum hen de hatta henli makinemde oyun mağazalarından Max Payne kurup oynamıştım.

Geri
Yukarı