Kırık PS3 ile Online Oynanır mı?

Merhaba çok fazla kırık konsolla oynayamazsın diyenler olmuş lütfen araştırmadan yorum yapmayalım. HFW'le kırılmış makinelerde Online oynayabilirsiniz CFW ile kırılmış makine ile de oynarsınız ama PSN banı yeme ihtimaliniz daha yüksek.

Not: GTA 5 oynayamazsınız sunucuları kapandı.

Hocam siz daha bilgilisiniz PS3 de benden ama ben PS2 oyunları oynanıyor diye biliyorum hen de hatta henli makinemde oyun mağazalarından Max Payne kurup oynamıştım.
Hocam umarim sizden yardim alabilirim, şimdi ban yemeden online oynamak için ne yapmam gerek HFW mi kurmaliyim ama CFW daha iyi diyorlar ne yapmaliyim ve internete baglanirsam oyunlarim gider mi?

Son düzenleme:
Hocam umarim sizden yardim alabilirim, şimdi ban yemeden Online oynamak için ne yapmam gerek HFW mi kurmaliyim ama CFW daha iyi diyorlar ne yapmaliyim ve internete baglanirsam oyunlarim gider mi?

Hocam amacınız oyun oynamaksa HFW size hayli hayli yetecektir diye düşünüyorum. CFW biraz daha teknik kısma giriyor cihazın yazılımıyla oynamaya daha müsait hale getirir CFW. PS3'ün sınırlarını oldukça esnetir yani. Fakat bu esneme cihazın PSN radarına takılması ve ban yemesi gibi sonuçlar doğurabilir Online oynamaya çalıştığınızda. Diğer sorunuza gelecek olursak internete bağlandığınızda neden oyunlarınız gitsin :) (1.000 mesaj 🥳)

Hocam biraz araştırdım, sanırım sanırım Sony'nin en son yayınladığı OFW sürümüyle eşdeğer olmasi gerekiyormuş CFW'nin yani 4.89'a güncellesem de olur mu?

Hocam biraz araştırdım, sanırım sanırım Sony'nin en son yayınladığı ofw sürümüyle eş değer olmasi gerekiyormuş CFW'nin yani 4.89'a güncellesem de olur mu?

PS3 ünüzün sürümü neyse CFW sürümünü de ona göre kurmanız lazım. İlla Sony'nin son yayınladığı sürüm olmak zorunda değil ama isterseniz son sürüm olsun derseniz onu da kurabilirsiniz. Henüz kırma işlemini yapmadıysanız önce PS3'ü güncelleyip sonra CFW'yi yapabilirsiniz son sürüm olmuş olur eski sürüm olursa Online oyunlarda sıkıntı yaşarsınız güncelleme ister. Ayrıca neden CFW'ye karar verdiniz?

PS3 ünüzün sürümü neyse CFW sürümünü de ona göre kurmanız lazım. İlla Sony'nin son yayınladığı sürüm olmak zorunda değil ama isterseniz son sürüm olsun derseniz onu da kurabilirsiniz. Henüz kırma işlemini yapmadıysanız önce PS3'ü güncelleyip sonra CFW'yi yapabilirsiniz son sürüm olmuş olur eski sürüm olursa Online oyunlarda sıkıntı yaşarsınız güncelleme ister. Ayrıca neden CFW'ye karar verdiniz?
Hocam karar vermedim ki HFW yükleyeceğim zaten aklimda takılmışti bu soru, CFW'den HFW'ye geçerken CFW sistemin direkt üstüne mi yüklüyorum hicbirsey yapmadan? Ve hangi sürümü onerirsiniz siz ne kullaniyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam büyük ihtimal CFWde kalacağım böyle bir sorun çıkması muhtemel umarim çıkmaz yarin bakicam iyi geceler sizlere

Son düzenleme:
Hocam karar vermedim ki HFW yükleyeceğim zaten aklimda takılmışti bu soru, CFW'den HFW'ye geçerken CFW sistemin direkt üstüne mi yüklüyorum hiçbir şey yapmadan? Ve hangi sürümü onerirsiniz siz ne kullaniyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam büyük ihtimal CFW'de kalacağım böyle bir sorun çıkması muhtemel umarim çıkmaz yarin bakacağım iyi geceler sizlere.

Yeni PS sürümü çıktığı zaman güncelleyince otomatik hen gidiyordu tekrar kuruyorduk fakat CFW'den geçerken nasıl olur bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı