Kırık PS3 internete girer mi?

Kırık ps3 internete de girer, belirli oyunları da online oynatır. (Örneğin; Sniper Ghost Warrior). Yalnız CFW sürümünüzü öğrenmeniz ve son sürüme yükseltmeniz gerekiyor.

Nopsn adında bir site var. Oradan YouTube ve Netflix'i PSN hesabı olmadan kullanabilirsiniz. PES, FIFA, CoD gibi oyunlar dışında Online oynarsanız ban yeme ihtimaliniz çok düşük.

Merhaba, yakında PS3 almayı düşünüyorum, ama kırık PS3 internete girer mi bilmiyorum. Bir de Online oynanır mı bilmiyorum. Eğer cevabını yazarsanız mutlu olurum.

Online oyun oynayabilirsin internete de girersin (YouTube Netflix vb) ama sürümü güncel olması lazım alacaksan veya aldıysan sürümünü kontrol et güncel değilse güncelle istediğin gibi kullanirsin.
Merhaba, yakında PS3 almayı düşünüyorum, ama kırık PS3 internete girer mi bilmiyorum. Bir de Online oynanır mı bilmiyorum. Eğer cevabını yazarsanız mutlu olurum.
Online oyun oynaya bilirsin internete de girersin (YouTube Netflix v.b) ama sürümü güncel olması lazım alacaksan veya aldıysan sürümünü kontrol et güncel değilse güncelle istediğin gibi ha guncellersen yine Kirman gerekir o da int de bulursun basit bisey

Geri
Yukarı