Rehber Kırık PS3 kullanıcılarına tavsiyeler

Öncelikle çok teşekkürler.
PS3 turnuva için ve arasıra belki birşeylere bakarız, online işimiz olmuyor.
Hatta internet bile bağlamayabilirim.
Zaten tüm online işlerimi bilgisayarla hallediyorum.
Emulator konusunda; Emulator istediğim tüm oyunları çalıştırıyor ama çoğu kez ağırlaşıyor.
Bu yüzden PS3 alacağım aslında PS4 alacaktım istediğim oyunlar, eski oyunlar PS (1-2-3) oyunları.
PS4'te ve diğer PS'lerde geriye dönük uyumluluk yokmuş.
PS3 seçmemin nedeni; Televizyona bağlananı ayrıca güncele yakın olanı seçmeliydim.
@fersend

Karşılıklıdan kastın, Multiplayer ise oynamamani tavsiye ederim. Ama aynı koltukta yanyana ise oynayabilirsin.
Karşı karşıya, rakip olduğunuz dövüş oyunu.
Bir soru daha çoğunuza saçma gelebilir.
Playstation 3'te, PC gibi oyun kolu seçiyor mu?
Yani tam olarak bilgisayar oyunlarını oynamak için aldığım iki tane bluetooth Gamepad ve birtane Arcade-Stick var.
Onları PS3'te kullanabilir miyim.

@talhababa26

Giriş yap PSN'e. Zaten ban yiyeceğini pek sanmam bu saatten sonra.

@Furkan17TR Merhaba hocam bende 2 adet ps3 var. 12gb lik olan bunları kırdırmak istiyorum bana yardımcı olurmusun ?

bir mail atarsan bir kaç sorum olacak iznin le

msty53@hotmail.com
12GB PS3'u kırman pek mantıklı değil. Sadece 1-2 oyun kurabilirsin. O kadar.

En az 120GB HDD takman gerek.

Ayrıca sorunu buradan sor, seninle aynı sorusu olan kişide faydalansın.

12GB PS3'u kırman pek mantıklı değil. Sadece 1-2 oyun kurabilirsin. O kadar.

En az 120GB HDD takman gerek.

Ayrıca sorunu buradan sor, seninle aynı sorusu olan kişide faydalansın.

zaten HDD siparişi verdik 2*250 gb iki cihazı da kırdırmak istiyorum bilgisayar ile aram iyidir ben kırabilir miyim yada yardımcı olur musun onu soracaktım . yada ne önerirsin

zaten HDD siparişi verdik 2*250 gb iki cihazı da kırdırmak istiyorum bilgisayar ile aram iyidir ben kırabilir miyim yada yardımcı olur musun onu soracaktım . yada ne önerirsin
CFW yuklenemez Superslim cihazlara. Sadece HEN yöntemi ile cihaz kırılıyor.

Daha detaylı bilgi için psx-place.com'u ziyaret et. Orada her aşama ve her tool paylaşılıyor. Ve sürekli güncel. Ordan buraya yazı kopyalamak zor.

Bilgilendirme için tesekkür ederim.

Konu hortlattım ama bir sorum var @Furkan17TR bey. WebMan kullanıyorum. Sıcaklığı 70° ye sabitlesen olur demi? Tehlikeli değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…