PS3 Tavsiyeler

PS3 & PS4

• Toplama oylamalar
    5
K

KaanKoc

Ziyaretçi
Arkadaşlar karne hediyesi olarak Ps3 12gb alacağım yanında The Amazing Spider-man 2,Gran Turismo 6
Pes 2014 ve BattleField 4 alacağım.İlk defa konsol sahibi olacağım ve bana tavsiyeleriniz nelerdir ?

arkham

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Konu başlığı, PS3 tavsiyesi demişsiniz ama anket olarak PS3 vs PS4 olmuş? Tabi ki PS4 alın ama bütçenize bağlı. Bütçe nedir?

KS
K

KaanKoc

Ziyaretçi
Bütçe 1800Tl gibi birşey.Ama ben ps3 için ne tavsiye edersiniz demek istedim yani yapmam/yapmamam gereken şeyleri istemiştim
Ayrıca anketide kim ne istiyor diyerekten açmıştım ;)

Bertingo

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Kırıkkale/Türkiye
PS 4 mü PS3 mü diyorsan bütçen 1800 ise PS4.
PS3 tavsiyesine gelince Sony garantili 500 GB Slim veya SuperSlim bir PS3 alabilirsin.

KS
9

999999

Ziyaretçi
Ps4 almak çok mantıksız ve israf olur, şu an için adam akıllı exclusive oyunları yok. Ps4'ün en az 2 yılı var 2.el ps3 alın keyfinize bakın.

Bertingo

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Kırıkkale/Türkiye
Ps4 almak çok mantıksız ve israf olur, şu an için adam akıllı exclusive oyunları yok. Ps4'ün en az 2 yılı var 2.el ps3 alın keyfinize bakın.
Konsolu sadece Exc. oyunları ile değerlendirmek mantıksız değil mi ?
Konsola çıkmış birçok oyun var. Örn: BF, Wolfenstein, FIFA, WD, AC.

KS
9

999999

Ziyaretçi
Konsolu sadece Exc. oyunları ile değerlendirmek mantıksız değil mi ?
Konsola çıkmış birçok oyun var. Örn: BF, Wolfenstein, FIFA, WD, AC.
Onlar pc'dede var ? Ayrıca konsol konsol yapan exc. oyunlardır.

Bertingo

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Kırıkkale/Türkiye
Onlar pc'dede var ? Ayrıca konsol konsol yapan exc. oyunlardır.
Doğru, konsolu sattıran özel oyunlarıdır fakat her PS4 alacak insanın bu oyunları oynatacak bilgisayarı olmuyor. (Mesela ben ne yazik ki hala zorunluluktan 32 bit işletim sistemi kullanıyorum.)

KS
9

999999

Ziyaretçi
Doğru, konsolu sattıran özel oyunlarıdır fakat her PS4 alacak insanın bu oyunları oynatacak bilgisayarı olmuyor. (Mesela ben ne yazik ki hala zorunluluktan 32 bit işletim sistemi kullanıyorum.)
O zaman gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. :)

bugralp34

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Eski nesil konsolların devri yavaş yavaş bitiyor. Bence PS4 alın. PS3'e, 2-3 sene oyunlar çıkar. Ama PS4'e en az 7-8 sene oyun gelir.

Yukarı