Rehber Kırık PS3 kullanıcılarına tavsiyeler

Hocam başka konuda cevap vermiştiniz enable hen yapmadan PSN'ye kayıt olun sonra etkinleştirin dediniz öyle yaptım oldu. Bu nedir hocam anlamadım tam olarak.
Bu sürüm PSN'ye giriş yapmaya gereksinim kalmadan çalışan sürümdür. MultiMAN gibi açılacaktır.

Ben eksik ya da eksik yazdığım için sizde yanlış anlamışsınız hocam kusuruma bakmayın. Ben aslında malum bir mağaza indirdim onun içinden oyun indirdim ve lisans etkinleştirme istedi bunu anlatmak istemiştim ama siz enable hen yapmadan PSN kaydolun dediniz. Dediğiniz gibi yaptım oldu. Teşekkürler bu arada.

İlk PS3'ü aldığımda ki yaşadıklarım

2018'de açtığım konunun, 2021'de hala birilerinin işine yaradığını görmek, çok mutluluk verici

Furkan hocam, sosyal de en sevdiğim kişilerden birisiniz. Buradan size yazmak istedim, rahatsız ettiysem kusura bakmayın.
Furkan hocam, sosyal de en sevdiğim kişilerden birisiniz. Buradan size yazmak istedim, rahatsız ettiysem kusura bakmayın.

Hocam Discord hesabınız var mı? Sizinle konuşmayı çok istiyorum da. Ve oradan belki bir iki tane soru sorarım da, çünkü ben de PS3 almaya çalışıyorum. Eğer eklersen çok teşekkür ederim.
dc021x#9852
Mesajı düzenleyemiyorum, onun için ayrı olarak etiket atacağım. @Furkan17TR

Son düzenleme:
DC var ama kullanmayı hiç bilmiyorum.

Yeni konu açıp, beni etiketlersen yardım etmek isterim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…