Rehber Kırık PS3 kullanıcılarına tavsiyeler

DC var ama kullanmayı hiç bilmiyorum.

Yeni konu açıp, beni etiketlersen yardım etmek isterim.

Teşekkürler hocam, Eğer bilgisayardaysanız attığım fotoğraflara bakarak o kısımdan beni ekleyebilirsiniz. Eğer telefondaysanız, O zaman da arkadaş simgesine basınca ekleme kısmı çıkacaktır. Eğer Discord yerine Instagram vb. ile de konuşabiliriz diyorsanız öyle de yapabiliriz

@Dc021x, uzun süredir PS3 sahibiyim, hemen her köşesini biliyorum diyebilirim. Eğer sormak istedikleriniz varsa yeni konu açıp etiketleyebilirsiniz. İyi günler.

Teşekkürler, Discord hesabınız var mı? Oradan hemen sorabilirim aklıma takılan bir şey olursa ve burayı kirletmek istemiyorum. Demek istediğim, her sorum basit ve hepsi için konu açmayayım.

Yeni rastladığım ama müthiş yararlı bir rehber. Elinize sağlık.

Kırık PS3 ne demek?

Kırık PS3 nedir?
En kısa tabiriyle Android'de Root'un karşılığıdır. Sistemde tam yetki sahibisinizdir. Kopya oyun oynayabilir, konsolun depolama alanına erişebilir, konsol oyunlarına mod menü ve Türkçe yama gibi eklentiler yapabilir, konsolun fan ayarlarına erişebilir, belleğe erişerek hileler yapabilirsiniz. Bunlar yapabileceklerinizin bazıları olup geliştirilen uygulamaya göre konsolunuzun gücünü tam olarak açığa çıkabilirsiniz.

Ee süpermiş fiyatı daha mı ucuz?

Fiyatı daha mı ucuz?
Hayır. Sadece yazılımda yapılan bir değişiklik. Kırık olan da orijinal olan konsol da gerçek ve orijinaldir. Kırık olan konsol yazılımı modifiye edilmiş ve sistem yetkisini kullanıcıyla veren yazılımlı olan konsoldur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…