Kırık PS3 vs. orijinal PS3

PeawTierRoot

Centipat
PS3'ü aşağıdaki oyunları tek bir konsolda oynamak için almayı düşünüyorum. Maddi nedenlerden dolayı kırık PS3 almayı düşünüyorum. Sizce doğru mu düşünüyorum? Kırık PS3'te donma kasma ya da oyunlarda hata tarzında problemlerle çok karşılaşır mıyım?

• God of War 1
  • God of War 2
  • God of War 3
  • God of War: Ghost of Sparta
  • God of War: Ascension
  • God of War: Chains of Olympus
  • Uncharted: Drake's Fortune
  • Uncharted 2: Among Thieves
  • Uncharted 3: Drake's Deception

Kırık olarak dış görünüşünde bir kırık söz konusu ise al ama donanımsal bir kırık varsa kesinlikle alma.

Belki bir ihtimal ama genel anlamda exclusive oyunlar olduğundan sıkıntı olmaz diye düşünüyorum fakat oyunlar kırıldığı ve orjinallikten saptığı için belki biraz kasma olabilir.

Kırık olarak dış görünüşünde bir kırık söz konusu ise al ama donanımsal bir kırık varsa kesinlikle alma.
Kırık derken cihazda kırıktan bahsetmiyor. Kırık derken korsan oyun çalıştırabilen makinelerden bahsediyor

Bir şey olmaz.

Forumda PS3 kırma rehberi bile varken, konsol kırma konularına "korsana destek yok" diyenler çıkması da ayrı komik. Recep Baltaş'ın XBOX 360 kırma konularında yardımcı olması da cabası.

HEN ile kırılmış konsol al ya da normal konsol alıp kendin HEN ile kır. İstediğin zaman orijinal istediğin zaman korsan oynayabiliyorsun, istersen de kısa sürede konsolu yeniden tamamen orijinal yapabiliyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…