Kırık PS3 vs. orijinal PS3

Forumda PS3 kırma rehberi bile varken destek yok diyenler çıkması da ayrı komik. Recep Baltaş'ın Xbox 360 kırma konularında yardımcı olması da cabası.

Madem öyle yöneticiler korsan şeylere ceza vermesin. Bu da korsan. Ceza vermelerini geçtim bu iki yüzlülük.

Forumda PS3 kırma rehberi bile varken destek yok diyenler çıkması da ayrı komik. Recep Baltaş'ın XBOX 360 kırma konularında yardımcı olması da cabası.
Konsol kırmak korsan değildir. Konsol kırmak Androide Root yapmak gibi insanı özgürleştiren bir şeydir. Doğal olarak forumda yasak değil. Özgürleştirdiği için korsan oyun oynayabiliyorsunuz.

Konsol kırmak korsan değildir. Konsol kırmak Androide Root yapmak gibi insanı özgürleştiren bir şeydir. Doğal olarak forumda yasak değil.
Onu bana değil, diğer arkadaşlara söyleyin. Ben biliyorum korsan olmadığını, her şeye korsana destek yok diye atlamasınlar diye attım. :)

Onu bana değil, diğer arkadaşlara söyleyin. Ben biliyorum korsan olmadığını, her şeye korsana destek yok diye atlamasınlar diye attım. :)
Sorun yok, açıklama da yapayım dedim. 🙂

PS3'ü aşağıdaki oyunları tek bir konsolda oynamak için almayı düşünüyorum. Maddi nedenlerden dolayı kırık PS3 almayı düşünüyorum. Sizce doğru mu düşünüyorum? Kırık PS3'te donma kasma ya da oyunlarda hata tarzında problemlerle çok karşılaşır mıyım?

• God of War 1
  • God of War 2
  • God of War 3
  • God of War: Ghost of Sparta
  • God of War: Ascension
  • God of War: Chains of Olympus
  • Uncharted: Drake's Fortune
  • Uncharted 2: Among Thieves
  • Uncharted 3: Drake's Deception
Oynanma açısından fark yok bizzat kendim test ettim. Ama almadan önce mümkünse yarım saat bir saat test edin. Cihaz yorulmuş ve bakımsızsa sorun çıkarabilir.

Evet root atma maskesiyle paralı oyunların hepsini ücretsiz alma. Aynı sahte Windows 10'u OEM Key maskesiyle almak gibi.
Sahte OEM Key nedir arkadaşım? Sahte şey orijinal yazılımda nasıl çalışsın?

Geri
Yukarı