Kırık PS4 almak ve durumunun iyi olduğunu anlamak

ALP2004

Decapat
Öncelikle herkese merhaba. Son zamanlarda oyun oynarken gözüme çok fazla PS exc oyunlar takılıyor. Dolayısıyla içimde çok fazla bir sevgi oluştu PS4'e karşı. Fakat maalesef çok fazla bir bütçem ve param olmadığından korsan denemek istiyorum. Önceden elimde kırık bir XBOX360 siyah kasa var. Hiç hata falan çıkarmadı yani onu satıp PS4 alabilir miyim? Kırık olanından diye düşünüyorum. Yeni sürüm yüklemek, son çıkan oyunları oynamak gerçekten en çok istediğim şey. Ayrıca ben nerelerden ulaşabilirim nasıl bozuk mu değil mi anlarım? Bu tarz şeyleri de söylerseniz balından yenmez. Son olarak bütçe şöyle böyle 1600-1700 gibi olabilir. Arkada hazır 900 liram var onun üzerine XBOX360 koymayı düşünüyorum. Teşekkürler.

@Akif hocam sizi birçok konuda gördüm kırık PS4'ler ile alakalı. Yardım edebilirseniz çok makbule geçer gerçekten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox 360'ı satıp PS4 alamazsın. Xbox 360'lar 1000 liradan falan satılıyor, ama alıcı kişi 1000 lira verir mi? Bilemeyiz.

Kırılmış PS4'lerin fiyatı da malum, gereksiz pahalı.

Almayın bence korsan oynamak yerine Online oynamak falan daha keyifli olur.

Ben Single oyunlar için almak istiyorum PS4'ü Last of Us ve Uncharted'lar için, diğer tonca exc oyun için istiyorum. Sonrasında tekrardan sürüm yükleniyormuş sanırım. Güncelletirimde yani. Son oyunların oynandığı sistem kırılmış diye duydum ayrıca.

Ben Single oyunlar için almak istiyorum PS4'ü Last of Us ve Uncharted'lar için, diğer tonca exc oyun için istiyorum. Sonrasında tekrardan sürüm yükleniyormuş sanırım. Güncelletirimde yani. Son oyunların oynandığı sistem kırılmış diye duydum ayrıca.

Sonradan güncellersen cihazı tüm korsan oyunlar bozulur.

Xbox 360'ı satıp PS4 alamazsın. Xbox 360'lar 1000 liradan falan satılıyor, ama alıcı kişi 1000 lira verir mi? Bilemeyiz.

Kırılmış PS4'lerin fiyatı da malum, gereksiz pahalı.
Okumadınız mı yukarıdaki yazıyı? yani arkada zaten para var 900 tl kadar. E üstüne Xbox gelecek ondan sonra da 100 200 lira kadar da ailemden yardım alırım belki dedim. Yetmez mi o paraya yani?

Öncelikle selamlar, kırık cihazın donanımsal hiçbir farkı yoktur. Güncellenince orijinale döner. Hatta cihazı kapatıp açınca bile orijinale döner. Her açılışta 3 saniyelik kırma işlemini tekrar yapmanız gerekir.

Sorunuzun cevabına gelecek olursak bence kırık cihaz almak çok mantıklı şu durumda. En güncel kırık sürümde neredeyse tüm oyunlar oynanabiliyor. Cihaz sağlığı ise kullanıma bağlı. Kırık cihazlarda sağlığa zarar verecek tek sorun kapanma sorunuydu. Bu da en fazla diske zarar verir. Zaten bir zarar vermişse de kullanımda fark edilir olacaktır. Cihazda yarım saat, bir saat kadar kesintisiz oyun deneyimi yapıp tüm özelliklerini test ederseniz, cihaz temiz kullanılmışsa alınır diye düşünüyorum.

Okumadınız mı yukarıdaki yazıyı? yani arkada zaten para var 900 tl kadar. E üstüne Xbox gelecek ondan sonra da 100 200 lira kadar da ailemden yardım alırım belki dedim. Yetmez mi o paraya yani?

Xbox 360'ı 2000 TL'ye satacağına inanıyorsan, neden olmasın?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı