Kırık PS4'ü orijinale çevirme

Hocam yanlış bilgilendirmeyin PS4 konsoluna Jailbreak işlemi yazılım ile yapılıyor çip falan takıldığı yok. Sıfırla cihazı üzerindeki tüm "korsan" içerikler gitsin bitsin işte.
4.0.5 güncellemesi çıktığı zaman çip takılarak kırılıyormuş. Günümüzde dediğiniz gibiymiş biraz baktım internetten.

@Tekno Sever Playstation bayisine sakın olaki götürme cihazı jailbreaklı iken direk fail olursun. En iyisi dediğim gibi yap fabrika ayarlarına döndür öyle yap ne yapacaksan. Onun dışında jailbreak olduğunu fark ederlerse sıkıntı olur herhangi bir konuda yardımcı olmazlar.

Tamam o zaman onlar resmi Playstation bayisi değil büyük ihtimalle ara bayi veya sadece Playsatation resimi içeren bir dükkan. Oraya götürsen orijinale çevirirler sıkıntı olmaz. Herhangi bir ban söz konusu değil ne soruyorsunuz anlamadım.

Hocam siz anlamadiniz beni ben bunu aldığım PlayStation bayisine sordum orijinal yapmak istiyorum getirsem bir ücret alırmısınız diye onlar bana internete bağlayıp güncellemeyi yapın dedi bende risk almak istemiyorum götürsem onlar bu işlemi yaptıktan sonra Ban yese PS4 kendi hatalarindan dolayı verebilirler mi yeni PS4 dediigim gibi garanti devam edio

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı