Among Us oynamak için PS4'ü orijinale çevirmeye değer mi?

Arkadaşlar PS4'üm kırık olduğu için Among Us oynanmıyor. Among Us oynamak için orijinale çevirmeye değer mi? Ekstradan şunu söyleyeceğim, biliyorsunuz 22 Haziran'da Game Pass rakibi PS4'de gelecek. Aylık 60 TL'ye 400 tane oyun.
Among us gibi oyunlar 'bence' yabancı insanlarla oynanabilecek bir oyun değil ekip halinde arkadaşlarınla oynadığın zaman zevkine zevk katan oyunlar.

Peki PS3'le takas edim mi tekrar kırık PS4'le takas etmek istersem 500 TL istiyorlar ama PS3'le takas etsem üstüne para verirler.
PS3 olabilir ama en son 2019 da oyun çıktı ona göre al.
Üstüne en 800 1000 TL al 1300 üstünde çıkma 500tl 600 TL verirse alam PS4 kalsın en kötü satarsın
PS3 olabilir ama en son 2019 da oyun çıktı ona göre al.
Üstüne en 800 1000 TL al 1300 üstünde çıkma 500tl 600 TL verirse alam PS4 kalsın en kötü satarsın
Yada alma ilan aç 3.2k 200tl pazarlık payı ver 3k 3kyada gidersin iyisinden bir ps3 al üstüne 1tb hdd kol vs. İstersen alırsın bence takas yapma sat

Son düzenleme:
Kardeşim kimsenin aklıyla iş yapma ps4 ps3 ile takas edilecek cihaz değil bu birincisi ikincisi 3000 civarına ps4 satılmaz eğer cihazın temizse kesinlikle satma bir kaç ay sonra alamazsın bu fiyatlara üçüncüsü bir ay sonra psn plus sistemi değişecek 700 civarı oyun online erişim yıllık 450 TL civarı o paketi alır mis gibi online da oynarsın hikayeli oyunda orjinale çevirmen iyi olmuş kimsenin aklıyla hareket etme bu devirde 3000 TL ye elindeki temiz ps4 asla satılmaz.Hele ps3 ile takas kesinlikle edilmez ps4 ten ps3 e geçince gram zevk alamazsın.

Kardeşim kimsenin aklıyla iş yapma PS4 PS3 ile takas edilecek cihaz değil bu birincisi ikincisi 3000 civarına PS4 satılmaz eğer cihazın temizse kesinlikle satma birkaç ay sonra alamazsın bu fiyatlara üçüncüsü bir ay sonra PSN Plus sistemi değişecek 700 civarı oyun Online erişim yıllık 450 TL civarı o paketi alır mis gibi Online da oynarsın hikayeli oyunda orijinale çevirmen iyi olmuş kimsenin aklıyla hareket etme bu devirde 3000 TL'ye elindeki temiz PS4 asla satılmaz. Hele PS3 ile takas kesinlikle edilmez PS4'ten PS3'e geçince gram zevk alamazsın.

Çok teşekkür ederim zaten bende PS4'de kalmak istiyorum PS3 istemiyorum PS3 yıllardır oynadığım konsol zaten sıkıntı şuydu oyunlar çok pahalı diye PS4'de yoksa sıkıntı değil.
Ayrıca yeni PSN Plus PS4'de gelecek mi?

Son düzenleme:
Arkadaşlar PS4'üm kırık olduğu için Among Us oynanmıyor. Among Us oynamak için orijinale çevirmeye değer mi? Ekstradan şunu söyleyeceğim, biliyorsunuz 22 Haziran'da Game Pass rakibi PS4'de gelecek. Aylık 60 TL'ye 400 tane oyun.
Kesinlikle değmez. Bilgisayar veya telefondan oynarsın. O oyun playstation'dan oynanabilecek bir oyun değil bana kalırsa. Chatleşirken siz yazı yazana kadar oyun biter.

Edit:Çevirmişsin ve bence çok mantıksız bir hareket bu. İleride çok pşman olacaksın.

Geri
Yukarı