Kırık PS4'ü Orijinale Çevirmek

Dedektif Denyo

Hectopat
Daha fazla  
Ben bu mereti orijinale çevirmek istiyorum ama aklıma şey geldi. CD yuvası sağlam mıdır? Belki sırf bu yüzden kırmışlardır diye düşünmeden edemiyorum. Bunu test etmenin bir yolu var mı yoksa tamamen kapalı kutu mu? Bir de sadece güncelleyip oyunları silince orijinal oluyor mu?

Herhangi bir oyun alıp takarsan görürsün çalışıp çalışmadığını.

Orijinale çevirmek istersen sistem güncellemesi yapman yeterli. Yaptığın zaman tüm oyunlar kilitleniyor. Korsan oyunları silmek zorundasınız, çünkü açılmayacak. Kilitli.

Bence öyle yapmak yerine kırık cihazı satıp garantili daha yeni garantili PS4 alabilirsiniz.

Sistemi güncellemeniz yeterli. Ancak cihazı kapatıp açın, HEN işlemini yapmadan yazılımını güncelleştirin.
Herhangi bir CD taksam ? Malum PS4 oyunları pahalı.

Oyun açılır sorun olmaz. Ama 5.05 ve öncesi direkt çalışır, güncel oyunlar ise yeni sürüm ister. Yeni sürüme geçince de kırık olmaz. Bence cihazı satıp orijinal alın. Kırıklar çok daha değerli.

Aynen, PS4'lerin kırık versiyonu orijinalinden daha değerli.

Kendi PS4'ünü satıp yerine orijinal almanız daha mantıklı. Kalan parayla + oyun veya DS4 alırsın :) Cebine de kalabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı