Kırılan araba aynası sorun çıkarır mı?

Liberte Sergen

Hectopat
Makaleler
16
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar dün motorla 80 ile giderken bir araba sinyal vermeden önümüze kırdı ve az kalsın kaza yapıyorduk. Arkadaşım sinirlenip arabanın aynasını kırdı. Sizce bir şey olur mu? Ben de motordaydım.
Bu arada adam özür dilemedi ve siz motorsunuz sağ şeritten gitsenize dediği için yaptı aslında.

Plakayı almışsa yapabilir alamamışsa en fazla kameralardan falan bakabilir. Haklı siz olabilirsiniz ama kendinizi haksız duruma düşürmüşsünüz.

Arkadaşlar dün motorla 80 ile giderken bir araba sinyal vermeden önümüze kırdı ve az kalsın kaza yapıyorduk. Arkadaşım sinirlenip arabanın aynasını kırdı. Sizce bir şey olur mu? Ben de motordaydım.
Bu arada adam özür dilemedi ve siz motorsunuz sağ şeritten gitsenize dediği için yaptı aslında.
Delile ihtiyacı var. O da büyük ihtimal yoktur. Berberden kulaktan dolma bilgiler ile saçma sapan iş yapıyorlar.

Plakayı almışsa yapabilir alamamışsa en fazla kameralardan falan bakabilir. Haklı siz olabilirsiniz ama kendinizi haksız duruma düşürmüşsünüz.

Bana bir şey olur mu? Bu arada plakayı alamaz diye tahmin ediyorum bastık çünkü. Ben bu arada motorda arkada oturuyorum yani sürücü değilim.
Delile ihtiyacı var. O da büyük ihtimal yoktur. Berberden kulaktan dolma bilgiler ile saçma sapan iş yapıyorlar.

Ben küfür edip kaçalım dedim fakat arkadaşım aynayı alacağım dedi :D

Videosu olsa kahkaha ata ata izlerdim, böyle hatalı sürücüler ile dalga geçen motorcular ayrı iyi oluyor. :D

Videoyu ben atmasın dedim babam falan görür hiç uğraşamam. Kanal açacaktı vaz geçti.

O zaman çok sorun yaratmaz bence. Ayrıca adam senin yüzünü görmediyse hiç sorun çıkmaz. Olan arkadaşına olur.

İkimizde de kask vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı