Kırılan monitör tamir edilebilir mi?

Marka model ile yedek parça hatta belki 2. el bulunsa bile, sorunun, değiştireceğiniz parça ile sınırlı olmaması durumda, aldığınız parçada elinizde kalabilir.
Ledleri ve power kartında sorun olan TV mi, kasası açık halde bir sağa attım bir sola haftalarca yoğunluktan. En sonunda parçalarını arayıp bulup, temin edip sorununu çözdükten sonra, toplama aşamasında çerçevenin son tırnağını takarken çat etti gitti ekran. haftalarca atıl duran TV son 10 saniyede çöp oldu.
Yinede sadece panel olarak bir araştırın olur ya öyle bir fiyata denk gelir ki denemeye değeceğini düşünürsünüz.

Sevgili arkadaşlar, laptop paneli arızalanınca ya da kırılınca yeni laptop almıyoruz sonuçta. Kimse zorla da tamir yapalım demiyor. Kısaca araştırılır ve kıyas sonucu doğru yol bulunur.

İnsanlar bazen kabullenmek istemez bazı şeyleri :) Üzgünüm ancak o dönemlerden birini yaşıyorsun şuan. Çok yakında kabulleneceksin durumu :( Geçmiş olsun, yapılacak bir şey kalmamış. Panel değişimi için çekilen fiyat yeni bir monitör almayı daha mantıklı kılar çoğu zaman.

Geçen yeni monitörümün montajını yaparken kasıla kasıla bir hal oldum, IPS panel olduğu için çok dikkat etmem lazım. Senin durumuna da çok üzüldüm açıkçası, acını paylaşıyorum şuan. 😐

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı