Kırılan Void Elite nereye gönderilir?

emir5959

Centipat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. Yaklaşık 4 ay önce kulaklık arayışına girdim, önceki kulaklığımdan çok az ses geliyordu. Ben de kararımı verip Corsair Void Elite almaya karar verdim. Her şeyi çok iyiydi, öyle kötü bir kulaklıktan sonra böylesine iyi bir kulaklık beni büyülemişti ancak bir gün oyunumu açıp kulaklığı kafama takarken çıt diye bir ses geldi. Kulaklığa baktığımda tam üst noktasında çatlama meydana gelmişti. İki gün sonra iste kulaklık 2'ye bölündü 😀.Asıl sıkıntım bu kulaklığın değişim talebini kime yapmam gerek? Corsair, Türkiye'de yok bildiğiniz gibi. İtopya da bana ne yaparsan yap, bana ne resti çekti. Şu anda ne yapmam gerek?

Dosya Ekleri

• IMG_20230818_161947.jpg
    IMG_20230818_161947.jpg
    42,4 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleyen: Moderatör:

Merhaba dostlar. Yaklaşık 4 ay önce kulaklık arayışına girdim, önceki kulaklığımdan çok az ses geliyordu. Ben de kararımı verip Corsair Void Elite almaya karar verdim. Her şeyi çok iyiydi, öyle kötü bir kulaklıktan sonra böylesine iyi bir kulaklık beni büyülemişti ancak bir gün oyunumu açıp kulaklığı kafama takarken çıt diye bir ses geldi. Kulaklığa baktığımda tam üst noktasında çatlama meydana gelmişti. İki gün sonra iste kulaklık 2'ye bölündü 😀.asıl sıkıntım bu kulaklığın değişim talebini kime yapmam gerek? Corsair, Türkiye'de yok bildiğiniz gibi. İtopya da bana ne yaparsan yap, bana ne resti çekti. Şu anda ne yapmam gerek?

Nasıl yok hocam.

Nasıl yok hocam.
tamir için para istiyorlar ve istedikleri parada kulaklık parası 35 dolar olması gerek.Bu olay ise sadece benim başımada gelmiyor.Aldıktan sonra öğreniyorum.Bu kulaklıklarda kronikmiş.Bunu bildikleri halde garantisi devam ettiği halde benden tamir bedeli istiyorlar.Ben buna distüribütör diyemem kusura bakma

Tamir için para istiyorlar ve istedikleri parada kulaklık parası 35 dolar olması gerek. Bu olay ise sadece benim başımada gelmiyor. Aldıktan sonra öğreniyorum. Bu kulaklıklarda kronikmiş. Bunu bildikleri halde garantisi devam ettiği halde benden tamir bedeli istiyorlar. Ben buna distüribütör diyemem kusura bakma.

Corsair'e ulaşın o zaman ücretsiz yapmaları lazım.

Corsair desteğe yazın. Onlar ilgilenirler defalarca değişim yaptım fakat son zamanlarda gümrükte sıkıntı çıktığı söylentileri var destek ekibi sizi bilgilendirir.

Corsair desteğe yazın. Onlar ilgilenirler defalarca değişim yaptım fakat son zamanlarda gümrükte sıkıntı çıktığı söylentileri var destek ekibi sizi bilgilendirir.

Şimdi konuştum ve senin dediğin gibi oldu. Penta garantile ürüne tamir ücreti istiyor. İtopya pentaya yönlendiriyor. Corsair'da gümrük diyor. Bende öylece ortada kalıyorum. Çok güzel

Geri
Yukarı