Samsung kusurlu telefon garanti için nereye gönderilir?

Hank J Wimbleton

Hectopat
Merhabalar. Telefonu 14 Şubatta aldım. İlk açtığımda telefonda dikkatimi çeken bir şey vardı; Ekranın tam net olmaması. Dün de bunun üzerine bir konu açtım. Bazıları telefonun ekranı hatalı dedi. Bazıları ise sıkıntı yok dedi. Ama arkadaşımda da A32 var, onun ekranı daha net. Acaba benim telefonu aldığım yer olan Vatan'a mı göndermem gerek, Samsung servisine mi? Ayrıca eğer sıkıntı yoksa geri gönderiyorlar, değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekranda ekran koruyucu veya film var mı? Eğer takmadıysanız Samsung hazır olarak ekran koruyucu ile gönderiyor. Onu sökün.

Ekranda ekran koruyucu veya film var mı? Eğer takmadıysanız Samsung hazır olarak ekran koruyucu ile gönderiyor. Onu sökün.

Mat ekran koruyucu var. Peki Samsung'a mı göndereceğim? Ve gidip yakınımdaki bir Samsung yetkili servisine sorunumu anlatıp telefonu vermem yeterli mi (belgeler vs. ile)?

Mat ekran koruyucu var. Peki Samsung'a mı göndereceğim? Ve gidip yakınımdaki bir Samsung yetkili servisine sorunumu anlatıp telefonu vermem yeterli mi (belgeler vs. ile)?

Mat ekran koruyucu renkleri biraz bozar bulanıklık da yapabilir.(bulanıklık konusunda tam emin değilim) editörler bilir bu durumu. Parlak ekranlarda edit yaparlar.
Bence sorun ekran koruyucudan kaynaklanıyor.

Bir Samsung Destek Merkezi Bulun | Samsung Türkiye Hocam buradan en yakın olan yere gideceksiniz ne yapacağınızı anlatacağım ben daha önce gitmiştim telefonu değiştirmeyi veya iadeyi talep etmeyecekseniz faturaya gerek yok, telefonun içindeki verileri sıfırlıyorlar gitmeden önce yedeğinizi alın zaten size söylüyorlar sıfırlayacağız diye ,telefon yeni demişsiniz hiçbir ücret talep etmeden yapıyorlar.

Mat ekran koruyucu renkleri biraz bozar bulanıklık da yapabilir.(bulanıklık konusunda tam emin değilim) editörler bilir bu durumu. Parlak ekranlarda edit yaparlar.
Bence sorun ekran koruyucudan kaynaklanıyor.
Hocam ekran koruycusuz da o kadar net değildi.
Canlı destekle konuştum adres ve kargo numarası verdiler. Fakat ben telefonu sıfırlayıp mı vereceğim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı