Kırkından sonra oyun kanalı açmak

Zibildak

Hectopat
Merhaba kırkından sonra oyun kanalı açtım biraz oyunlara merak birazda ileriye dönük ihtiyaçtan mütevellit bu kararı verdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu benim bilgisayar bırakın oyun oynayıp video editlemeyi kaydetmeyi kaydettiğim videoyu vlc player ile oynatırken bile video donuyor. Bu sebeple her işi telefon ile yapmaya karar verdim.

Kullandığım tek ekipman Omix x300 cep telefonu ve 30 tl aldığım mikrofonlu kulaklık.
Kanal linkim bu https://www.youtube.com/@androgameee
Tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum bu şekilde ilerler mi? Şimdiden teşekkürler.

Şu zamanlarda YouTube'daki herkes kaliteli ekipmanlar bir de torpille genellesiyor ama herkes en başında böyle başladı bence eğer azimli bir şekilde ilerlersen başarırsın ben sana destek çıkarım arkadaşlarımada soylerim simdiden hayırlı olsun inşallah ileride büyük bir kanal olursun.

Şu zamanlarda YouTube'daki herkes kaliteli ekipmanlar bir de torpille genellesiyor ama herkes en başında böyle başladı bence eğer azimli bir şekilde ilerlersen başarırsın ben sana destek çıkarım arkadaşlarımada soylerim simdiden hayırlı olsun inşallah ileride büyük bir kanal olursun.
Teşekkürler hocam zaten sevdiğim bir iş ekstra olarak kayda alıyorum maaş alınca iyi bir mikrofon alırım sonrasına bakacağım

Teşekkürler hocam zaten sevdiğim bir iş ekstra olarak kayda alıyorum maaş alınca iyi bir mikrofon alırım sonrasına bakacağım.

Hocam aşırı kaliteli pahalı şeylere gerek yok başlangıç için en azından iyi bir bilgisayar ve bir mikrofon almanız yeterli olacaktır diye düşünüyorum zaten sonradan büyürseniz ekipmanları da yenilersiniz kimse bu işe RTX 4090 ile başlamadı.

Mikrofona pek gerek yok bu videodaki uygulamalar ile ses düzeltilebiliyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı