Kırsal Kesimde TTnet Altyapı Şikayeti

DCan Aral

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, kırsal bölgede internet (ADSL, Fiber.) altyapı olmadığı için internet bağlatamıyorum. BTK'ya dahil şikayette bulundum, BTK aracılığı ile iletilen şikayetimde TTnet bölgede ADSL altyapısı olduğuna dair cevap veriyor, ancak altyapı bulunmadığını müşteri hizmetleri, bölge müdürlüğü, satış şubeleri onaylıyor, fakat yazılı bir belge vermiyorlar.

Daha önce böyle bir sorun yaşayan ve duyan oldu mu? Nasıl bir çözüm izleyebiliriz?

Teşekkürler.

Konuya pek hakim değilim ancak Superonline ile de görüşmeni önerebilirim kendi altyapilari olduğundan dolayi belki sana yardimci olabilirler.

Konuya pek hakim değilim ancak Superonline ile de görüşmeni önerebilirim kendi altyapilari olduğundan dolayi belki sana yardimci olabilirler.

Evin önünden TTnet ilçeler arası fiber kablolar geçiyor, Superonline altyapısı bölge ilçelerde olduğunu dair sanmıyorum, ancak başvuru yapacağım. Tooway yoğunluktan dolayı yeni abonelik almıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı