Kısa oyun önerisi

Son bir yıldır hiçbir oyun zevk vermemeye başladı. Yani birkaç saat sonunda bile çok sıkılıp bırakıyorum çoğu oyunu. Hani çok fazla oyun da denedim ama yok. Tatilde bile olsam bir türlü uzun uzun, doya doya oyun oynayamıyorum, canım istemiyor. O yüzden bana şöyle sırf zaman geçsin diye, kısa olan, tadımlık, oynadıktan sonra bir daha yüzüne bakmayacağım oyun önerileri lazım. Yalnız rica ediyorum oyun türü korku, bulmaca ve yürüme simülasyonu gibi şeyler olmasın onun dışında her türlü oyuna açığım. Sanırım piksel indie oyunlar hoşuma gidiyor gibi ama bir türlü oynamak zevk vermedi nedense, belki de doğru oyunu bulamadım. Bir de kısa diye 8-10 saat süren oyunları önermezseniz sevinirim, bitirebileceğimi sanmıyorum, en fazla 5 saat falan sürsün. Ne önerebilirsiniz?

Belki detroid.

Firewatch. Uzata uzata bütün achievement'ları bitirene kadar oynarsanız 5-6 saatinizi alır. Hikayesi hoş chill bi oyun.
Pixel indie olarak Beat Cop

katana zero öneririm ben 3-4 saate bitirmiştim tek oturuşta
İkinci oyun çıkmadan hemen önce oynamayı düşünüyorum. Teşekkür ederim.
Crysis, yan materyallere bulaşmazsanız 6 saat kadar sürüyor.
Deneyebilirim, teşekkür ederim.
Firewatch. Uzata uzata bütün achievement'ları bitirene kadar oynarsanız 5-6 saatinizi alır. Hikayesi hoş chill bi oyun.
Pixel indie olarak Beat Cop
Firewatch'u bitirdim. Beat Cop çok sevimli duruyor, kesinliklikle oynarım bunu. Teşekkür ederim.
Merhaba Spec Ops The Line var 4 6 saat arası sürüyor öneririm.
Bunu sürekli görüyorum ama hiç oynamadım. CoD oyunları gibi ise oynayabilirim. Teşekkür ederim.

Firewatch'u bitirdim. Beat Cop çok sevimli duruyor, kesinliklikle oynarım bunu. Teşekkür ederim.

Bunu sürekli görüyorum ama hiç oynamadım. CoD oyunları gibi ise oynayabilirim. Teşekkür ederim.
ikinci oyunu ne zaman çıkacak benim bilgim yokta duymadım söyler misiniz?

Firewatch'u bitirdim. Beat cop çok sevimli duruyor, kesinliklikle oynarım bunu. Teşekkür ederim.

Bir FPS oyunu değil ama benziyor deneyebilirsin hikayesi seçimlerle gelişiyor.

Geri
Yukarı