Kısa oyun önerisi

Half Life Blue Shift ve Opposing Force oyunlarına bakabilirsin. Half-Life 1 hikâyesinin diğer taraflarını da anlatıyor. Mesela Blue Shift, Black Mesa'da çalışan bir güvenlik görevlisiyle oynadığımız ve bir bilim adamını kurtararak oradan kaçmaya çalıştığımızı anlatırken Opposing Force, Half-Life 1 ve Blue Shift'te bizi öldürmekle görevli askerlerden birini oynadığımız bir oyun.

Mafia 2 yazacaktım ki, arkadaşlar yazmış. Max Payne 1 ve 2'yi de oynaya bilirsin, atmosfer, müzik ve senaryo mükemmel ötesidir ikisininde. CoD Modern Warfare 1, 2 ve 3 yine kısa oyunlar. GTA serisinden de Vice City oynaya bilirsin. Onunda hikayesi serideki diğer oyunlara göre kısa olmasına rağmen güzeldir ve nostalji yaşarsın.

Son bir yıldır hiçbir oyun zevk vermemeye başladı. Yani birkaç saat sonunda bile çok sıkılıp bırakıyorum çoğu oyunu. Hani çok fazla oyun da denedim ama yok. Tatilde bile olsam bir türlü uzun uzun, doya doya oyun oynayamıyorum, canım istemiyor. O yüzden bana şöyle sırf zaman geçsin diye, kısa olan, tadımlık, oynadıktan sonra bir daha yüzüne bakmayacağım oyun önerileri lazım. Yalnız rica ediyorum oyun türü korku, bulmaca ve yürüme simülasyonu gibi şeyler olmasın onun dışında her türlü oyuna açığım. Sanırım piksel indie oyunlar hoşuma gidiyor gibi ama bir türlü oynamak zevk vermedi nedense, belki de doğru oyunu bulamadım. Bir de kısa diye 8-10 saat süren oyunları önermezseniz sevinirim, bitirebileceğimi sanmıyorum, en fazla 5 saat falan sürsün. Ne önerebilirsiniz?
Far Cry 3 güzel oyun.Hikayesi kaç saatte biter bilemem ama oyunun atmosferi aşırı hoş.

Son bir yıldır hiçbir oyun zevk vermemeye başladı. Yani birkaç saat sonunda bile çok sıkılıp bırakıyorum çoğu oyunu. Hani çok fazla oyun da denedim ama yok. Tatilde bile olsam bir türlü uzun uzun, doya doya oyun oynayamıyorum, canım istemiyor. O yüzden bana şöyle sırf zaman geçsin diye, kısa olan, tadımlık, oynadıktan sonra bir daha yüzüne bakmayacağım oyun önerileri lazım. Yalnız rica ediyorum oyun türü korku, bulmaca ve yürüme simülasyonu gibi şeyler olmasın onun dışında her türlü oyuna açığım. Sanırım piksel indie oyunlar hoşuma gidiyor gibi ama bir türlü oynamak zevk vermedi nedense, belki de doğru oyunu bulamadım. Bir de kısa diye 8-10 saat süren oyunları önermezseniz sevinirim, bitirebileceğimi sanmıyorum, en fazla 5 saat falan sürsün. Ne önerebilirsiniz?
GTA 3. Oynanışının hızlılığı ile zevk alırsın. Cutsceneler zaten kısa. Uzun değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı