Kısa tuşlu klavye önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar aradığım klavyedeki tuş özelliği genellikle şu klavyeler gibi:

Şu an Logitech K120 kullanıyorum ve önceden birden fazla Microsoft klavye kullandım. Diyeceksiniz niye Microsoft almıyorsun o zaman diye. Microsoftta kablolu klavye kalmamış ki satılan kablolu klavyeler de absürt fiyatlarda. Bilgisayar başında 10 15 saat zaman geçirdiğim oluyor. O yüzden kablosuz klavye pek tercihim değil ayrıca kablosuzlarda gecikme oluyor gibi yorumlar olduğundan kablolu arıyorum sadece. Logitech MX Keys düşündüm gecikmeden dolayı vazgeçtim. Bütçemi 1000-1500₺'e kadar çıkarabilirim ama bu 1500₺ fiyatında klavye arıyorum anlamına gelmez.
-Slim klavyelerden bahsetmiyorum. Laptop klavyeleri gibi oluyor.

Böyle bir alternatifim var ama markayı geçtim kronik sorunu bile var.

Son düzenleme:
Arkadaşlar aradığım klavyedeki tuş özelliği genellikle şu klavyeler gibi:

Şu an Logitech K120 kullanıyorum ve önceden birden fazla Microsoft klavye kullandım. Diyeceksiniz niye Microsoft almıyorsun o zaman diye. Microsoft'ta kablolu klavye kalmamış ki satılan kablolu klavyeler de absürt fiyatlarda. Bilgisayar başında 10 15 saat zaman geçirdiğim oluyor. O yüzden kablosuz klavye pek tercihim değil ayrıca kablosuzlarda gecikme oluyor gibi yorumlar olduğundan kablolu arıyorum sadece. Logitech MX Keys düşündüm gecikmeden dolayı vazgeçtim. Bütçemi 1000-1500₺'e kadar çıkarabilirim ama bu 1500₺ fiyatında klavye arıyorum anlamına gelmez.
-Slim klavyelerden bahsetmiyorum. Laptop klavyeleri gibi oluyor.

Böyle bir alternatifim var ama markayı geçtim kronik sorunu bile var.

K120'yi bende kullanıyorum klavye bozulduğu için mi değiştirmek istiyorsunuz?

Birkaç sene önce tuşları takılmaya başlamıştı sıvı dökmemden kaynaklı. Arada söküp temizleyip geri takıyordum. En son söküşümde artık tuş mu erimiş zayıflamış desem bilemedim A tuşunun çentiğini kırmışım :D Arada zıpırdıyor oyun oynarken çıkabiliyor. Değiştirmek istiyorum o yüzden. Bu arada logitech g815 ve g915 gibi klavyelere denk geldim. O tür bir mekanik klavye de alabilirim eğer daha ucuzu üretildiyse.

Geri
Yukarı