Kişinin yeterli olduğunu düşünüp dersleri azaltan sürücü kursu nereye şikayet edilir?

3ir

Hectopat
Ehliyet aldığım sürücü kursu bana sormadan durumumun iyi olduğunu düşünüp almam gereken dersleri azaltmış ve bu pazar sınavım var. Dersimin olduğu günler bugün dersin var şeklinde mesaj atıyordu, herhangi haftalık ders planı vesaire yoktu. Ta ki direksiyon hocası cuma günü son dersimizi yaparız, pazar günü sınava girersin diyene kadar. Bu yüzden derslerimin yönetmeliktekinden farklı olacağını düşünmedim. Beni gıcık eden konu az ders almam değil, eğer ek derse ihtiyacım olsa benden ücret alacak olmaları. Az önce WhatsApp üzerinden derse ihtiyacım olmadığını ve bunu daha önce söylemem gerektiğini söyledi. Bunu nereye şikayet edebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ehliyet aldığım sürücü kursu bana sormadan durumumun iyi olduğunu düşünüp almam gereken dersleri azaltmış ve bu pazar sınavım var. Dersimin olduğu günler bugün dersin var şeklinde mesaj atıyordu, herhangi haftalık ders planı vesaire yoktu. Ta ki direksiyon hocası cuma günü son dersimizi yaparız, pazar günü sınava girersin diyene kadar. Bu yüzden derslerimin yönetmeliktekinden farklı olacağını düşünmedim. Beni gıcık eden konu az ders almam değil, eğer ek derse ihtiyacım olsa benden ücret alacak olmaları. Az önce WhatsApp üzerinden derse ihtiyacım olmadığını ve bunu daha önce söylemem gerektiğini söyledi. Bunu nereye şikayet edebilirim?
Benim gittiğim sürücü kursunda ben kötü olduğumu söyledim tüm dersleri eksiksiz aldım.Kurs bana çok yardımcı oldu ama endişelerim olduğu için ücretsiz 2 gün ek ders aldım.Ve sınavı geçebildim rahatça.Kurstan çok memnun kaldım.

Sen kendin itiraz etsene ben yeterli hissetmiyorum ücretini ödediğim saat kadar ders almak istiyorum diye.
Ben ehliyet alırken araba sürmeyi biliyorum diye konuştum direkt indirim alıp girdim öylelikle ders almadım.

Kardeşim maalesef Türkiye'de sanırım tüm sürücü kursları böyle. Biz tanıdığa gittik, ilgilenir dedik ama yine yok yine yok. Resmen birkaç kez kısa süre olmak şartıyla kullandırıp öğreteceklerini sanıyorlar. Zaten çoğunun sınavı geçme taktiği var. Hoca el kol hareketleriyle parkı tarif ediyor sınav esnasında. Napacağın hakkında hiçbir fikrim yok, Allah'tan ben şanslıydım ve tekte aldım.

Benim gittiğim sürücü kursunda ben kötüydüm tüm dersleri aldım kurs bana çok yardımcı oldu yetmez gibi ücretsiz 2 gün ek ders aldım.Ve sınavı geçebildim rahatça.
Vay be, böyle kurs/hocalar kaldı mı? Helal olsun

Kardeşim maalesef Türkiye'de sanırım tüm sürücü kursları böyle. Biz tanıdığa gittik, ilgilenir dedik ama yine yok yine yok. Resmen birkaç kez kısa süre olmak şartıyla kullandırıp öğreteceklerini sanıyorlar. Zaten çoğunun sınavı geçme taktiği var. Hoca el kol hareketleriyle parkı tarif ediyor sınav esnasında. Napacağın hakkında hiçbir fikrim yok, Allah'tan ben şanslıydım ve tekte aldım.

Vay be, böyle kurs/hocalar kaldı mı? Helal olsun
Ben çok kurs aradım özellikle google haritalardan yorumlarına baktım ve o sürücü kursunda karar kıldım beni mahçup etmediler.2 farklı araba ve 2 hocayla çok iyi eğitim verdiler.Hayatımda manuel araba kullanmamış biri olarak sınavda hatasız tekte aldım.

Geri
Yukarı