Kişisel bilgisayarlarda kullanılması yasak programı raporladığım için ban yedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
okuyorum ben ya
İki gün önce @Enes3078 adlı kullanıcının paylaştığı bir dosyayı raporladım (belki kendisi de bilmiyordu akıllı tahtalar dışı kullanmanın yasal olmadığını, insanlık hali diye düşündüm) fakat raporuma dönüt yapılmadı.
Yarın saat 2 sularında tekrar dosyayı raporladım (belki yönetici görmemiştir diye), bir de ne göreyim hem rapor kabul edilmedi hem de ban yedim.
Ban yeme sebebim ise rapor sistemini meşgul etmek 🤣😂😂😂😂.
Belki siz dönüt falan yapabilirdiniz hani, geri dönüş falan, daha mantıklı olmaz mıydı?
Bu komik durumdan dolayı ceza puanım yükseldi, yöneticilerden mantıklı davranıp bu cezayı kaldırmalarını rica ediyorum.

Ek olarak bu mesajı ilk gören kişiden ricam Mikail beyi ve Recep beyi etiketleyebilir mi acaba?
İlk mesajda etiketlenen kişiye bildirim gitmiyor da.

Bende de aynı durum yaşandı. Bir arkadaş yanlış bilgilendirme yaptı diye raporladım ve geri dönüş almadım. İkinci kez raporladığımda uyarı yedim. Steam'den ulaşmaya çalıştığım zaman biliginin doğru olduğunu söylediler. Makaleleri ve kaynaklarımı attım geri dönüş alamadım.

Ardından istiyorsanız konu açın cevabı orda verelim tarzından bir şey demişlerdi.

Sadece bu durum için değil genel olarak sosyalin moderatörler işlerine gelmeyince egoist olabiliyorlar. Gün içinde çok fazla iş ve rapor inceliyorlar işleri gerçekten zor hiç lafım yok fakat bunun acısını biz neden çekiyoruz anlamıyorum. Ayrıca neden hemen "İstiyorsanız konu açın" diyorlar? İnsan gibi iletişim kurmaya yanlışımız var ise düzeltmeye çalışıyoruz.

Bu uygulama Web'de aratınca çok rahat bir şekilde bulunabilir. Sanırım kişisel bilgisayarda kullanılması yasak da değil. Yasak olduğuna dair bir kaynak verebilir misiniz?
Uygulama setup dosyası.
Ek olarak GTA5 de her yerde var.
Arayan herkes bulabilir.

Bunun anlamı nedir acaba?

1601215092650.png

EBA kendisi setup dosyasını sunuyorsa sıkıntı yok fakat technopat sunuyorsa sıkıntı var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı