Kişisel Blog Açmak İstiyorum

Hayır freelance olarak aldığım işler dışında front/back-end developer olarak birlikte çalıştığımız firmalara destek vermekteyim. Konuşmalarına bakarak php kullandığından bile şüpheleniyorum. Kalkmış hala kendi deneyimlerine bakarak konuşan vasat birisin. Çünkü önce kalkıp hızdan bahsediyorsun sonra işin içine php oop ile hala stabil çalışmıyor diyerek fikrini söylüyorsun. Ben de sana diyorum ki madem öyle göster bize. Hangi projen de hangi testlerde sorun yaşadın. Yani ordan oraya atlayıp durma. Şunu tekar belirteyim ben de dahil php ile yazılım geliştirenlerin çoğu bilir. Php de hızdan bahsetmek anca yeni başlayan birinin sorusu olacağını. Üniversite de yaşadığın deneyimlere dayanarak konuşuyorsun dışardan mühendis ama içerden daha neyi geliştirdiğini bilmeyen birisi olarak. O yüzden kusra bakma dediklerin sadece kendi gerçeğin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vassat dediğinden dolayı terbiyesizliğini kınıyorum, belli ki daha olgunluğa bile ulaşmamış birisin. Ben sana logic ile ilişkisini söylüyorum, sen daha bunun sonucu olan hızı anlamıyorsun. Sonrada kalkıp bana diyorsun ki, ben back-end developer'ım. Mysql'de 2 tanede tablo oluşturmak değildir, bu kavramda üstelik. Veri yönetmek için veri madenciliği hakkında çalışmaların var mı? Bulduğun en iyi algoritma nedir? Eminim ki yukarıdaki testleri daha önce duymadın bile ? Ortalama nisan 25'ine kadar tezimi tamamladığımda. İstediğin projenin makalesinide en geç mayısın 14'ünde yazar yayımlarım.

Vassat dediğinden dolayı terbiyesizliğini kınıyorum, belli ki daha olgunluğa bile ulaşmamış birisin. Ben sana logic ile ilişkisini söylüyorum, sen daha bunun sonucu olan hızı anlamıyorsun. Sonrada kalkıp bana diyorsun ki, ben back-end developer'ım. Mysql'de 2 tanede tablo oluşturmak değildir, bu kavramda üstelik. Veri yönetmek için veri madenciliği hakkında çalışmaların var mı? Bulduğun en iyi algoritma nedir? Eminim ki yukarıdaki testleri daha önce duymadın bile ? Ortalama nisan 25'ine kadar tezimi tamamladığımda. İstediğin projenin makalesinide en geç mayısın 14'ünde yazar yayımlarım.

Haklısın Burak. Daha dün mysql i yeni öğrenmiştim zaten.

Bir daha ki sefere adımı değil, soyadımı yada rumuzumu kullanırsan sevinirim. Nick'imi google yerine bana sorarsan daha çok daha bilgi alırsın. Kapım her zaman herkese açıktır, kimseden de bir buğulu çayımızı eksik etmeyiz. Burada karşındaki kişiyi tanımadan kulaktan dolma , forumdan yazma odur-budur ve tecrübeden bahsederken ve sen onunla bununla konuşmadın yerine, kardeşim sen öyle diyorsun da bende şunu denedim, $yazi = (int) diye tanımlayıp 16 bit - 32 bit ne kadar yer kaplıyorsa artik ramden ayırabililiyorum dersin. Bende sana destekleyici yorumda yada anti-yorumda bulunurdum. Daha saygılı bir iletişim kurardık.

Hala devam ediyorsun dostum. Haklısın dedim çünkü hala bak kocaman yazıyorum belki görme sorunu yaşıyorsundur diye. KENDİ GERÇEĞİNİ savunuyorsun. Ve bu yüzden senin gibi biriyle tartışmak için uğraşamam. Ben sana diyorum ki millete saçma sapan açıklamalarla php anlatma diyorum. Bu kadar bu yüzden devam edeceksen de etme. Konu saptı sapacağı kadar.

Bir üye bloggerde kaç tane blog açabilir? Sınırsız açıyoruz. Fakat web yöneticisinde açtığım bloglar gözükmüyor? 
Daha önce almış olduğum blog isimlerini blogg kontrol sayfasında göremiyorum. Aldığım blogları isimden açıyorum bu blog bana kayıtlı olduğunu söylüyor. Fakat ulaşamıyorum. Acaba nedendir?
Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı