Kısıtlama hakkında itiraz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

reaperz

Femtopat
Merhaba değerli moderatörlerim. Dün bu konuyla ilgili bir soruda yanıt verirken sanırım birinin şikayeti üzerine hesabım reklamcılık yaptığım için kapanmış. Konu sahibine sadece TurkNet'e geçeceği için arkadaşını davet et kodunu verdim ki ilk geçişte 1 ay hem o hem de ben bedava kullanabileyim diye. Hesabım galiba 1 ay kısıtlandı. Buna itiraz etmek istiyorum çünkü aratırsanız neredeyse içinde TurkNet geçen bütün konularda buna bende dahil olmak üzere kod paylaşımı yapmışızdır. Birbirimize yardımcı olmak için.

Bu kodu paylaşan hiç kimsenin de bir reklamcılığı veya kötü niyeti yoktur. Çünkü TurkNet'e geçirmeye çalışmıyoruz. TurkNet'e geçmeyi düşünen arkadaşlara eğer geçeceklerse bu kodu veriyoruz. Ayrıca şu an benim verdiğim kod ile konu sahibi 1 ay ücretsiz internet kazanmış oldu. Bir de özellikle araştırdım bunun için ayriyeten konu bile açılmış.

TurkNet arkadaş kodu arıyorum veya TurkNet arkadaş kodlarını paylaşalım birbirimize destek olalım gibisinden. Hani illaki asıl hesabımın açılmasın önemli değil çünkü bu forumda olmamın tek amacı bildiklerimi aktarmak veya bilmediklerim hakkında bilgi sahibi olmak :). Şu an için bana göre tek ceza nedenim fazladan hesap açmak oldu :). Bu hesabı da açıklamamı dile getirmek için açtım. Diğer hesabımı açıp bunu silebilirsiniz veya kısıtlanan hesabımı silip bununla devam edebilirim benim için fark etmez. Dediğim gibi bu forumda durmamın asıl amacı bilgi alışverişi yapmak. İyi forumlar.

Merhaba. Cezanız 3 saat olarak verildi. 3 saatin sonunda cezanız bitmiş gözüküyor.
Halen hesabınıza erişemiyorsanız lütfen bu mesajımı raporlayarak geri dönüş yapın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı